25. 03. 2020 09:49 | LONDÝN/zv

Jana Kirschner je izolovaná v Londýne: Z jej slov sa vám nahrnú slzy

Dojala aj nás.

Jana Kirschner
Jana Kirschner Foto: Instagram/janakirschner_official

Jana Kirschner sa v stredu v Teleráne prostredníctvom videohovoru spojila so Slovákmi a opísala im, aká je momentálne situácia v Londýne, kde žije s manželom Eddiem a dvoma dcérkami, deväťročnou Matildou a päťročnou Yolanou.

Speváčka priznala, že opatrenia tam prišli neskôr ako u nás, ale v štvrti, v ktorej žije, už život utíchol a mnohí sa snažia byť najmä doma. Čo sa týka rúšok alebo iných ochranných prostriedkov, je to však stále na bode mrazu a ľudia ich tam zatiaľ nenosia.

Obľúbenú slovenskú herečku testovali na koronavírus. Prišli jej výsledky

Podľa jej slov sa jej rodinke naozaj zo dňa na deň zmenil život. Kým ona s manželom majú čo robiť, aby zvládli udržať stanovený režim, deti si tieto zmeny pochvaľujú, keďže ich doma učia rodičia a majú oveľa lepšiu stravu ako v škole.

Janka bola počas celého rozhovoru veľmi pozitívna a je vidieť, že v ťažkých časoch nestráca úsmev na tvári. Na záver však dodala, že je šťastná a vďačná, že aj prostredníctvom videohovoru mohla pozdraviť svoju rodinu na Slovensko, pretože jej veľmi chýbajú a je to pre ňu ťažké - tak ako pre každého, kto zo dňa na deň stratil možnosť utekať vyobjímať blízkych.

Pozrite si rozhovor, ktorý vás možno inšpiruje, ako si doma spraviť správny režim a ako sa udržať v pozitívnej nálade, ako sa len dá.

 

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šoubiz