26. 03. 2020 12:16 | LONDÝN/zv

Briti zverejnili exkluzívny materiál: Meghan zasiahla proti Harrymu

Manželia momentálne prežívajú ťažké chvíle a emócie museli ísť bokom.

Meghan a Harry
Meghan a Harry Foto: Profimedia.sk

Clarence House v stredu potvrdil, že nový koronavírus zasiahol aj kráľovskú rodinu. Princa Charlesa (71) testovali na COVID - 19 a výsledok bol pozitívny. Podľa oficiálnych zdrojov má najstarší syn kráľovnej Alžbety II. len mierne príznaky ochorenia, naďalej pracuje z domu a jeho manželke, vojvodkyni Camille, vyšiel test negatívny.

DailyMail už v stredu písal, že princ z Walesu komunikoval s matkou, kráľovnou Alžbetou II., aj so synmi. Každý z nich sa nachádza na inom mieste. Princ Harry s vojvodkyňou Meghan stihli nedávno na poslednú chvíľu odletieť do Kanady, kde sú s ich synčekom Archiem.

Portál MailOnline však priniesol informáciu, ktorú mal iba pre nich exkluzívne potvrdiť zdroj z ich okolia. Podľa tohto zdroja bol Harry zo zdravotného stavu otca znepokojený a chcel sa vrátiť do Británie, aby mu bol ako-tak nablízku.

Meghan však bola vyslovene proti a manželovi vraj povedala, že za žiadnych okolností teraz nie je bezpečné cestovať a presúvať sa kamkoľvek. „Meghan si je vedomá, že Harry je z tejto situácie frustrovaný. Obaja sú a chceli by viac pomôcť rodine," vyjadril sa zdroj pre MailOnline.

profimedia-0509432043.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Harry sa s otcom naposledy videl tento mesiac, keď bol spolu s manželkou v Británii a plnili si posledné kráľovské povinnosti. Na verejnosti sa s princom Charlesom objavili poslednýkrát 9. marca.

Dvojici, ktorá sa nachádza v Kanade, robí najväčšiu radosť ich 10-mesačný syn Archie, ktorý sa naučil posielať pusy na diaľku. Jednu takú určite poslal aj svojmu dedkovi, princovi Charlesovi.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz