28. 03. 2020 11:35 | LOS ANGELES/TASR

Tom Hanks sa s manželkou po uzdravení už vrátili do Los Angeles

Boli prvým celebritným párom, ktorý oznámil nákazu.

Na archívnej snímke z 9. februára 2020 Tom Hanks a Rita Wilsonová.
Na archívnej snímke z 9. februára 2020 Tom Hanks a Rita Wilsonová. Foto: TASR/AP

Po dvojtýždňovej karanténe v dôsledku nákazy novým koronavírusom v Austrálii sa americký herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová vrátili do Spojených štátov. Ako v piatok informovali americké médiá, do Los Angeles dorazili súkromným lietadlom - a nemohli vyzerať šťastnejšie.

Prominentných manželov vyfotografovali, ako sa smejú počas jazdy autom v Los Angeles, uviedol portál TMZ zameraný na celebrity. Zábery vznikli krátko po tom, ako prileteli na menšie letisko v okolí mesta, kde si Hanks podľa denníka New York Post po pristátí kľakol na zem a následne aj zatancoval, informácie priniesli agentúry DPA a Reuters.

Hanks a Wilsonová sa pred vyše dvoma týždňami stali prvým celebritným párom, ktorý oznámil nákazu novým druhom koronavírusu. Obaja najskôr z austrálskej nemocnice a neskôr z domácej karantény opakovane na sociálnych médiách informovali o svojom stave. Naposledy počas tohto týždňa uviedli, že sa cítia postupne lepšie.

Hanks bol v austrálskom meste Gold Coast na predprodukcii filmu o Elvisovi Presleym, ktorý nakrúca austrálsky režisér Baz Luhrmann a v ktorom má Hanks stvárniť Elvisovho dlhoročného manažéra plukovníka Toma Parkera. Práce na filme pre krízu okolo koronavírusu nateraz pozastavili.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz