09. 04. 2020 15:21 | BRATISLAVA/zv

Ivanka Gáborík v plavkách: Sexy aj na konci tehotenstva

Budúca mamička vyzerá perfektne!

Manželia Gáborikovci
Manželia Gáborikovci Foto: Instagram/iversanns

Pomaly, ale isto sa blíži do finále. Ivanka Gáborík má prvé dva trimestre tehotenstva za sebou a už čochvíľa sa z nej prvýkrát stane mamina. Aj keď si ani ostatné tehotné ženy určite nepredstavovali, že na záver tohto obdobia budú v izolácii od rodiny a blízkych pre pandémiu, podnikateľka nestráca úsmev a pozitívnu náladu.

Čas strávený doma sa podľa záberov, ktoré zverejňuje na Instagrame, snaží tráviť čo najefektívnejšie. A napriek tomu, že už má poriadne zaguľatené bruško, "vrtuľu v zadku" nestratila. Ivanka stále upratuje, venuje sa záhrade či vymýšľaniu rôznych receptov, ktorým inšpiruje aj iné ženy.

Zdroj:Instagram/iversanns

Okrem toho počas slnečných dní chytá aj potrebný D vitamín na záhrade. Práve to nám odporúčajú odborníci, podľa ktorých je čas strávený na slnku mimo ľudí v čase šíriaceho sa nového koronavírusu, jedným z tých najlepších liekov.

Ivanka zverejnila fotku v plavkách a musíme povedať, že napriek pokročilému štádiu tehotenstva, sexepíl rozhodne nestratila. Práve naopak, vyzerá lepšie a lepšie!

Zdroj:Instagram/iversanns

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz