14. 04. 2020 10:35 | BRATISLAVA/zv

Markizácka rodina sa rozrastie: Krásne slová od budúceho tatina

Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Miska a Viktor budú rodičia!
Miska a Viktor budú rodičia! Foto: Instagram/miskakicka

Napriek ťažkým časom, ktoré prežívame, radostné noviny, našťastie, neutíchajú. Tento rok sa markizácka rodina rozrastie hneď o niekoľkých členov a my sa veľmi tešíme, že môžeme srdečne zagratulovať aj Viktorovi Serebryakovi, ktorý sa prvýkrát stane tatinom!

Spravodajský redaktor a jeho sympatická priateľka, rádiová moderátorka, Miška Kicková, na tento rok nikdy nezabudnú a majú na to ten najkrajší dôvod. "Kicka", ako ju všetci volajú, nosí pod srdcom bábätko a je vo štvrtom mesiaci tehotenstva.

„Tie dve čiarky na teste úplne zmenili náš život. Striedavo sa teším a bojím, aby všetko dobre dopadlo. A s mojou nespavosťou sa ešte bojím, kam sa po pôrode budem chodiť vyspať, tak snáď to nebude dedičné. Ak to však bude potrebné, som pripravený pre naše dieťa obetovať omnoho viac než spánok. Pohlavie zatiaľ nevieme, ale priateľka vie, že chce mať tri dievčatá," povedal pre markiza.sk hrdý budúci tatino Viktor.

Zdroj: Instagram/miskakicka

O radostnej novine ako prvý písal web rádia Europy 2 a správa sa na verejnosť dostala ešte skôr vďaka novému klipu Dominiky Mirgovej a Majselfa, kde bolo na Miške už vidieť bruško.

„Aj keď sme si to doma ešte chceli nechať pre seba, takto spontánne to vyšlo von. Všetko je v poriadku a veľmi sa tešíme. Je to človiečik, ktorý vznikol z veľkej lásky," povedala budúca mamina pre Europa 2.

Celej rodinke ešte raz gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravia!

Videoklip, ktorý prezradil pekné tajomstvo

Bez názvu.png
Foto: YouTube/DominikaMirgová
 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz