23. 05. 2020 11:10 | BRATISLAVA/markiza.sk, nb

Habera priletí na finále vo veľkom štýle. A s ním aj táto superstaristka!

Tak tomuto sa hovorí luxusná doprava.

Paľo Habera
Paľo Habera Foto: Instagram/pavolhabera

Finále SuperStar sa blíži, no vzhľadom na súčasnú situáciu a obmedzenia v doprave to takmer vyzeralo, že dvaja dôležití členovia finálovej zostavy živý prenos nestihnú. Ide o Paľa Haberu, ktorý bol v USA a Dianu Kovaľovú, finalistku, ktorá žije v Španielsku.

Paľo Habera mal pôvodne letieť z Tampy na Floride začiatkom mája, no let už začiatkom apríla zrušili. Okrem toho ani letisko v Prahe nefungovalo. Bolo teda nutné hľadať iné spojenie, pretože prvý let do Prahy bol naplánovaný až na jún.

Keďže sa medzičasom situácia v Českej republike zlepšila, porotca mohol priletieť na finálové kolá SuperStar načas. Nakoniec letel z Floridy do Frankfurtu a odtiaľ súkromným lietadlom do Prahy.

Samozrejme, ešte pred odletom absolvoval v Amerike testy na COVID-19. Do poslednej chvíle to však bolo poriadne napínavé a porotca nevedel, či stihne odletieť s výsledkom testu, ktorý nesmel byť starší ako štyri dni. Našťastie, všetko dobre dopadlo a Paľo Habera sa už nachádza v Prahe.

Porotca zverejnil fotku so stručným popisom "Idem domov".

Zdroj: Instagram/pavolhabera

Ďalším ohrozeným členom superstarovskej zostavy bola Dianka Kovaľová , ktorá s rodičmi žije v Španielsku. A keďže nariadenia v krajine boli naozaj prísne, vôbec nebolo jasné, ako sa speváčka dostane do Prahy. Riešením by bol let z Malagy, blízko ktorej žije, no odtiaľ nič neletelo.

Nakoniec Kovaľovci zvolili cestu autom, hoci do poslednej chvíle platilo vládne nariadenie, že autom nesmie cestovať viac ako jeden človek s výnimkou mládeže do 14 rokov. Diana má však 15 rokov.

Pre rodinu aj produkciu SuperStar to boli obrovské nervy, najmä vybavenie testov. Cez ambasádu a španielsku políciu sa následne riešilo aj to, či rodinu neobrátia a nepošlú naspäť domov. Nakoniec sa im to podarilo aj s množstvom formulárov a potvrdení sa za dva a pol dňa dostali cez hranice Českej republiky. 

Porotca aj finalistka našťastie dorazili do Prahy načas a diváci sa na nich môžu tešiť už v nedeľu v prvom finálovom kole.

TIP NA ČLÁNOK: Zoznam pesničiek prvého finále. Kto zaspieva najúspešnejší hit jedného z porotcov?

Sledujte prvé finálové kolo SuperStar naživo v nedeľu 24. mája o 20.25 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz