12. 06. 2020 10:00 | USA/dg

Stál pri nej, miloval ju a z ich lásky vzišli dve deti: Prvá SuperStar hlási rozvod!

Ich vzťah má, žiaľ, smutný koniec. Po takmer siedmich rokoch sa ich manželstvo končí.

Kelly Clarkson s rodinou v Havaji (apríl 2017)
Kelly Clarkson s rodinou v Havaji (apríl 2017) Foto: Profimedia.sk

Je koniec! Definitívny...

Kelly Clarkson (38) a jej manžel Brandon Blackstock (43) sa rozhodli ísť od seba po takmer siedmich rokoch manželstva, informuje Us Weekly.

Úplne prvá víťazka American Idol (u nás SuperStar) a koučka speváckej šou The Voice podľa dokumentov podala žiadosť o rozvod 4. júna. Tie boli podané na súde Stanley Mosk v Los Angeles, prípad je klasifikovaný ako "ukončenie s neplnoletými deťmi", píše ďalej Us Weekly. Rozhodovať sa bude nepochybne o starostlivosti ich dvoch maloletých deťoch.

zdroj: Instagram/usweekly

Americká speváčka a talentový manažér sa zosobášili 20. októbra 2013. Po svadbe bol Brandon jej manažérom.

Kelly Clarkson je nevlastnou matkou dvoch detí Brandona Blackstocka z prvého manželstva - dcéry Savannah a syna Setha. Spolu majú dve deti - dcéru River Rose (6) a syna Remingtona Alexandra (4).

A práve River Rose má dnes (12. júna) šieste narodeniny.

Celá rodina na premiére animovaného filmu Ugly Dolls v apríli 2019:

Kelly Clarkson s rodinou na premiére filmu Ugly Dolls v apríli 2019
Foto: Profimedia.sk
 

Správa o ich rozvode je o to smutnejšia pre jej fanúšikov, ktorí sú s ňou počas celej jej kariéry. V roku 2015 vydala na v poradí siedmom štúdiovom albume Piece by Piece (v preklade Kúsok po kúsku, pozn. red.) rovnomennú skladbu, ktorá hovorí príbeh o jej živote kedysi a dnes. V balade spieva o bolesti, ktorú jej spôsobil jej otec, keď opustil ich rodinu a ako sa "rozpadla na kúsky". Bol to práve jej manžel Brandon, ktorý jej pomohol dať tie drobné kúsky dohromady a znovunavrátil jej dôveru u mužov a tiež otcov.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz