18. 06. 2020 10:27 | USA/ kf

Hviezda kultového seriálu Tie roky sedemdesiate je obvinená zo znásilnenia troch žien

Známy herec mal spáchať zločin v mladom veku v jeho hollywoodskom apartmáne.

Tie roky 70-te
Tie roky 70-te Foto: Profimedia.sk
Danny Masterson v seriáli Tie roky 70-te
Danny Masterson (druhý sprava) so seriálovými kolegami
Protokol o zatknutí aj s výškou kaucie

Hviezda kultového seriálu Tie roky sedemdesiate je obvinená zo závažného zločinu. Danny Masterson je obžalovaný zo znásilnenia troch žien medzi rokmi 2001 a 2003. Okresná prokurátorka v Los Angeles Jackie Lacey potvrdila tieto informácie.

TIP na článok: Ohrdnutý manžel Megan Fox sa objavil v spoločnosti najznámejšej zlatokopky

Štyridsaťštyriročný herec je obvinený zo znásilnenia troch žien, ku ktorým malo dôjsť v januári v roku 2001, v apríli a v októbri v roku 2003, keď ich pozval do svojho hollywoodskeho apartmánu. Danny je od stredy vo väzbe a ak ho súd uzná za vinného, odsedí si za mrežami 45 rokov. Herec bol obvinený za násilné chovanie voči ženám aj vo februári, ale proces sa nedostal pred súd. Hovorca okresnej prokuratúry potvrdil aj minulé obvinenia, ktoré sa ale pre nedostatočné dôkazy a pre uplynutie premlčacej doby nedostali pred súd. Dve bývalé partnerky ho tiež nahlásili pre sexuálne zneužívania ešte počas vzťahu.

Dannyho právnik tvrdí, že herec je nevinný a nemajú žiadne obavy ani zo súdneho procesu. Všetky obvinenia na jeho osobu sú ešte z čias, keď seriál Tie roky sedemdesiate prežíval svoju najväčšiu slávu. S niektorými hereckými kolegami ako je Ashton Kutcher si zahral aj v iných seriáloch.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz