20. 06. 2020 21:25 | BRATISLAVA/markiza.sk, ml

Superstarista nečakane v problémoch. Skončil v rukách polície

Nepríjemná situácia vygradovala do nečakaných rozmerov.

Superstaristi
Superstaristi Foto: TV Markíza

Jeden z pätice najlepších spevákov SuperStar 2020, Giovanni Ricci, sa pred rokmi presťahoval spolu s mamou z Talianska na Slovensko, kde začali nový život. Spevák však chcel po strednej škole skúsiť život v cudzine so svojou polovičkou Maťkou.

Dnes žne dvojica vďaka SuperStar úspech, no po strednej škole sa odsťahovali do anglického Brightonu, kde chceli začať nový život, no nebolo to vôbec jednoduché. Otvorilo im to ale nové obzory vrámci hudby. "Je to umelecké mesto a my sme tam pochopili, čo robí z umelcov umelcov - a síce, vlastná tvorba," hovorí Giovanni, ktorý na pobyt spomína ako na náročnú cestu plnú výziev aj nepríjemností.

Zdroj: Instagram/minakoniarikova

"Zdieľali sme byt s párikom, ktorý sa hneď prvý týždeň pohádali a dotyčný muž túto ženu zbil. Dokonca sme ju pred ním celú noc v našej izbe schovávali," opisuje Maťka. Obaja kvôli tomu žili v neustálom strese. O dva mesiace sa incident zopakoval.

"Muž sa opäť pustil do svojej priateľky, ale to som sa mu už postavil, aby som ju obránil. Prišla však polícia a dotyčný povedal, že bitka vznikla preto, lebo sme neplatili nájomné. Policajti tomu uverili a mňa na jeden deň zobrali do väzby," hovorí Giovanni.

Život vo Veľkej Británii bol vo všeobecnosti náročný. "Skúšky počas prvého semestra som vôbec nezvládal, navyše sme sa zadĺžili," dodáva spevák. Dvojica sa s pokorou vrátila späť na Slovensko a začala tvoriť. Napriek veľkej snahe preraziť sa im však nedarilo tak, ako by si predstavovali. Práve preto Martinke napadlo, aby sa prihlásili do SuperStar a hoci Giovanni do poslednej chvíle odmietal, nakoniec ho presvedčila a urobila dobre.

 TIP NA ČLÁNOK: Superstarovská dvojica s odstupom času všetko zhodnotila. Nebola to chyba?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz