08. 07. 2020 13:06 | BRATISLAVA/markiza.sk

Zuzana Čaputová lásku neskrýva. Zverejnila prvýkrát fotku s partnerom

Prezidentka je šťastne zamilovaná a je to aj vidieť.

Zuzana Čaputová
Zuzana Čaputová Foto: Instagram/zuzana_caputova

Koncom mája sa naša verejnosť dozvedela o novom vzťahu Zuzany Čaputovej. Prezidentka Slovenskej republiky tvorí pár s bývalým ekologickým aktivistom Jurajom Rizmanom.

Pár dní nato jej súkromný život neobišla Zlatica Švajdová Puškárová, keď v diskusnej relácii poznamenala, že sa jej darí aj v súkromnom živote a to je dobrá správa. Hoci mala prezidentka rúško na tvári, bolo vidieť, že má na tvári úsmev. Skonštatovala, že je šťastná a je za to vďačná.

 

Hlava štátu, ktorej počet sledovateľov na sociálnej sieti Instagram sa blíži k hranici 300 000, sa pochválila prvým spoločným záberom so svojou polovičkou. Ten okamžite zaplavili komentáre, v ktorých jej ľudia vo veľkom prajú a gratulujú. Lajky sa rátajú v tísicoch.

Dvojica navštívila divadlo Gunagu, kde si boli spoločne pozrieť predstavenie Herečky. Po jeho skončení sa prezidentka stretla so Zuzanou Krónerovou, ktorú aj objala.

Na ďalšie fotky sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/zuzana_caputova

Najväčší úspech zvyčajne zaznamenávajú fotografie zo súkromného života. Najviac srdiečok získala v poslednom období fotka, na ktorom je v pracovnom oblečení a ako napísala, sobotu strávila brigádou na chate. Práve v takejto polohe je naša prezidentka slovenskému ľudu určite najbližšie.

zdroj: Instagram/zuzana_caputova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz