14. 07. 2020 06:05 | LOS ANGELES/TASR

Seriálová hviezda je mŕtva. Jej telo našli v jazere

Nayia Riverová sa zrejme nešťastnou náhodou utopila na výlete v prenajatom člne, na ktorý sa vybrala spolu so svojím synom.

Naya Rivera
Naya Rivera Foto: File TASR/AP Photo/Chris Pizzello

Telo 33-ročnej americkej herečky Nayi Riverovej našli v pondelok v kalifornskom jazere Piru, kam sa minulú stredu vydala na výlet na člne so svojím štvorročným synom. Informovala o tom miestna polícia, píše agentúra AFP.

Po prvotnej obhliadke tela neboli nájdené nijaké znaky toho, že by išlo o vraždu či samovraždu, povedal na tlačovej konferencii Bill Ayub, šéf polície v kalifornskom okrese Ventura.

Telo americkej herečky Nayi Riverovej našli v kalifornskom jazere Piru.
Telo americkej herečky Nayi Riverovej našli v kalifornskom jazere Piru. Foto: TASR/AP Photo/Ringo H.W. Chiu
 

"Sme si istí, že telo, ktoré sme našli, patrí Nayi Riverovej," uviedol Ayub s tým, že tomu nasvedčuje miesto, kde ju našli, ako aj jej vzhľad, oblečenie a stav tela. Jej telo bolo prevezené za účelom vykonania pitvy a potvrdenia jej identity na základe odtlačkov chrupu, dodal Ayub. Poznamenal však, že v oblasti jazera Piru neboli nahlásené žiadne ďalšie nezvestné osoby.

ZDROJ: TWITTER/NBC NEWS

Naya Riverová, ktorá sa preslávila v muzikálovom seriáli Glee, sa zrejme nešťastnou náhodou utopila na výlete v prenajatom člne, na ktorý sa vybrala spolu so svojím synom. Po tom, čo v stredu popoludní v člne našli len jej spiaceho syna bez dozoru, rozbehla sa rozsiahla pátracia akcia s použitím potápačov, hliadkovacích člnov a vrtuľníkov.

Za možnú príčinu utopenia označil policajný šéf silné prúdenie vody v jazere. Herečke sa podľa jeho slov zrejme po tom, čo prúd začal unášať čln, podarilo dostať von z vody jej syna, avšak nemala už dosť síl na to, aby vyšla z vody aj ona sama.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz