12. 08. 2020 13:36 | MONTREAL/Šoubiz

Ďalší radikálny krok Harryho a Meghan: Po Megxite prekvapili opäť

Dvojica so zmenami neskončila.

Harry a Meghan
Harry a Meghan Foto: Profimedia.sk

Princ Harry a Meghan budú rozruch vyvolávať zrejme už vždy. Po tom, ako sa odsťahovali z Británie do USA a vzdali sa oficiálnych povinností členov kráľovskej rodiny, neustále zapĺňajú titulky ďalšími krokmi.

Tou najaktuálnejšou novinkou je zmena ich bydliska. Pre synčeka Archieho, ale aj pre seba chce mať dvojica bezpečný domov, ktorý bude ďaleko od bleskov paparazzov, ale najmä od helikoptér a dronov, ktoré im neustále zasahovali do života a doslova poletovali nad hlavami.

Ešte donedávna bývali v dome v Beverly Hills s ôsmimi spálňami a 12 kúpeľňami, ktorý bol blízko domu Meghaninej mamy Dorie. V dočasnom domove oslávili aj Archieho prvé narodeniny, no prišiel čas posunúť sa a zaobstarať si vlastnú nehnuteľnosť.

TIP NA ČLÁNOK: Dvojníčku Meghan Markle pre vzhľad šikanovali, dnes chce z toho vyťažiť

Harry a Meghan si svoju budúcnosť zariaďujú v pokojnom duchu. Dvojica si kúpila svoj úplne prvý dom v kalifornskej Santa Barbare. Menšie mesto na pobreží len hodinu cesty autom od Los Angeles je dokonalým miestom pre rodinný život.

„Tu chcú vychovávať Archieho a dúfajú, že práve tu budú môcť žiť normálne,“ vyjadril sa pre portál E! zdroj. Mladá rodinka je údajne presťahovaná už šesť týždňov, nerobia však okolo seba rozruch, práve naopak.

Informácia o ich novej adrese vyšla na povrch krátko nato, čo vyšla kontroverzná kniha s názvom Finding Freedom. Tá má údajne vysvetliť, prečo sa prominentná dvojica rozhodla dištancovať sa od kráľovskej rodiny. Harry i Meghan však tvrdia, že do knihy neposkytli jediné vyjadrenie a nechcú s ňou mať nič spoločné.

TIP NA ČLÁNOK: Moderátor rok po svadbe oznámil úžasnú novinu: Bábätko na ceste

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz