29. 10. 2020 11:30 | LONDÝN/markiza.sk

V živote Adele má byť nový chlap. Tohto by ste netipovali ani náhodou

Ona však tvrdí niečo iné.

Adele v SNL
Adele v SNL Foto: Profimedia.sk

Rozhodla sa zmeniť svoj život od základov! Nový životný štýl jej priniesol, alebo skôr odobral, vyše 40 kilogramov, je z nej úplne iná žena a ešte v septembri minulého roku sa rozhodla ukončiť manželstvo so Simonom Koneckim, s ktorým má osemročného syna Angela.

Všetko však nasvedčuje tomu, že v živote Adele je nový chlap! Podľa magazínu PEOPLE , ktorému to potvrdil zdroj blízky 32-ročnej speváčke, randí s raperom, ktorý si hovorí Skepta (38).

Skepta
Foto: Profimedia.sk
 

Nejde pritom o nijakú novú známosť. Adele a Skepta (vlastným menom Joseph Junior Adenuga) sú priateľmi roky, spája ich hudba, obidvaja sú z rovnakej londýnskej štvrte Tottenham a obidvaja majú z predošlých vzťahov malé dieťa. Skepta je otcom dvojročnej dcéry River.

Fotografom sa zatiaľ dvojicu odfotiť spolu nepodarilo, ale to je už iba otázka času.

zdroj: Instagram/justjared

Samotná speváčka však tvrdí niečo iné. V príspevku, ktorým sa poďakovala všetkým za svoju účasť v šou Saturday Night Live, zareagovala na tvrdenia týkajúce sa jej nového vzťahu.

„Šťastný Halloween! A teraz idem naspäť do svojej jaskyne, aby som bola (slobodnou) mačacou dámou, ktorou som,“ napísala a dodala, že sa vidíme budúci rok. Keďže jej nový album ešte nie je hotový, očividne sa ho tento rok fanúšikovia nedočkajú.

zdroj: Instagram/adele

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz