24. 11. 2020 11:00 | PRAHA/zv

Takáto je pravda: Daniela Peštová ukázala tvár po 50-ke bez mejkapu a botoxu!

Spadla nám z nej sánka.

Daniela Peštová
Daniela Peštová Foto: Instagram/danielapestova

Daniela Peštová búra všetky mýty o „dokonalej“ kráse. Mnohí si totiž pod týmto pojmom predstavujú umelú krásu vytvorenú na klinike estetickej medicíny alebo spôsobenú najnovšími filtrami na Instagrame. Modelka je však v tomto smere absolútnou výnimkou, a to napriek tomu, že už oslávila okrúhlych 50 rokov.

V dnešnej dobe sa veková hranica, kedy sa dievčatá rozhodnú ľahnúť si pod nôž, stále znižuje. Niektoré dámy už pred tridsiatkou uvažujú nad botoxom a mnohé z nich sa k odstráneniu začínajúcich vrások aj odhodlajú. O úprave pŕs, pier či iných častiach tela ani nehovoríme.

Daniela Peštová sa rozhodla vydať inou cestou. Napriek tomu, že sa stále venuje modelingu a že sa nedávno opäť stala súčasťou tímu modeliek, ktoré pózovali v spodnej bielizni Victoria's Secret, ona zatiaľ po botoxe nesiahla.

Modelka zverejnila na Instagrame detailnú fotku svojej tváre bez mejkapu. K snímke napísala, že ešte na to nenabrala odvahu. Fanúšikom spadla sánka, vyzerá totiž úchvatne! „Čas nezastavíš. Jasné, že existuje botox a rôzne výplne, ale zatiaľ s ďakujem odmietam. A do tej doby, kým nájdem odvahu na niečo razantnejšie, nezostáva mi nič iné len si uťahovať svoj cop pevnejšie a pevnejšie a dúfať, že tá starostlivosť, ktorú svojej pleti venujem, bude fungovať aj ďalej,“ dodala.

Zdroj: Instagram/daniela_pestova


VIAC Z Šoubiz