07. 12. 2020 14:35 | BRATISLAVA/Šoubiz

Meno Kvety Horváthovej nechutne zneužili. Moderátorka reaguje

Situáciu bude určite riešiť s právnikmi.

Kvetka Horváthová
Kvetka Horváthová Foto: Instagram/kvetkah

Byť pre všetkých známou tvárou nesie so sebou, nanešťastie, niekedy aj nepríjemnosti. Jednu zažila aj Kveta Horváthová, ktorej meno zneužili na podporu predaja produktu na chudnutie.

„Pozor na podvodníkov! V ostatnom čase sa mi ozývate, či ten zázračný nápoj na chudnutie, vďaka ktorému som schudla, funguje. Reklamný rozhovor, ktorý vám vyskakuje na sociálnych sieťach, som NIKDY NEROBILA (mnoho gramatických chýb v ňom je zrejme preto, že títo podvodníci, ktorí si ho vymysleli, ho prekladali z cudzieho jazyka cez prekladač), žiadny nápoj s názvom CHOCO LITE SOM NIKDY NEPILA,“ napísala moderátorka Telerána a Reflexu.

Kvetka ďalej napísala, že obdobie, kedy schudla tehotenské kilogramy, opísala na sociálnej sieti a jej fanúšikovia si to môžu dohľadať. „Nebol za tým žiadny zázrak, ale úprava stravy a pohyb. Viem, že nie som prvá a zrejme ani posledná, koho takýmto spôsobom zneužili. Určite sa o celej situácii budem rozprávať s právnikmi, no obávam sa, že títo podvodníci budú nevystopovateľní (skúsenosť jednej mojej známej hovorí o tom, že stopy vedú do Ruska). V každom prípade odporúčam vám NEVYHADZOVAŤ PENIAZE za tento ‚zázračný‘ nápoj na chudnutie. Ak sa potrebujete zbaviť kilogramov, poraďte sa s odborníkmi,“ uzavrela moderátorka.

zdroj: Instagram/kvetkah

Sledujte Teleráno každý pracovný deň od 6.00 h a Reflex o 17.25 h na Markíze!

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz