16. 01. 2021 13:30 | LONDÝN/markiza.sk, zv

Veľké prekvapenie pre vojvodkyňu Kate: Od Meghan to vraj nečakala

Pozrite si, ako ju prekvapila.

Archívny záber
Archívny záber Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu prekvapili Kate Middleton „premyslenými“ darčekmi k jej 39. narodeninám, píše US Weekly. Zdroj týždenníka tvrdí, že vojvodkyňa dostala od manželov pohľadnicu a niekoľko darov a z prekvapenia bola naozaj potešená, pretože od nich vraj nič nečakala. Čo konkrétne dostala, sa novinárom nepodarilo zistiť.

Darčeky dorazili minulý víkend do Anmer Hall v Norfolku, kde sa Kate spolu s princom Williamom a deťmi počas pandémie zdržujú, a kde aj v tichosti, len v kruhu rodiny, oslávila svoje narodeniny. Podľa britského denníka DailyMail vojvodkyňa dostala od manžela okrem iného aj súpravu diamantových a zafírových náušníc.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Narušené vzťahy

Vzťah medzi bratmi, princom Harrym a princom Williamom, nie je taký ako kedysi, no cez sviatky si vraj veľa telefonovali a videli sa aspoň cez videohovor. Podľa odborníčky na kráľovskú rodinu, Katie Nicholl, sa bratia vydali na odlišné životné cesty, a tým pádom ich nedelí iba oceán.

Princ Harry (36) a Meghan (39) aj so synom Archiem momentálne bývajú vo svojom rodinnom sídle za 14 miliónov dolárov v Santa Barbare, kde sa presťahovali po tom, čo sa odčlenili od kráľovskej rodiny.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz