08. 03. 2021 07:00 | KALIFORNIA/markiza.sk

Britney Spears nemala šťastie na vzťahy: Našla konečne pravú lásku?

Jej súčasný partner v najnovšom rozhovore prezradil, že je pripravený stať sa otcom. Je však pripravená Britney?

Sam Asghari a Britney Spears
Sam Asghari a Britney Spears Foto: Instagram/britneyspears

Osobnosť Britney Spears nepochybne ovplyvnili aj vzťahy a muži, s ktorými sa stýkala. Počas jej života ich bolo hneď niekoľko. Jedno manželstvo, do ktorého vstúpila, sa anulovalo v rekordne rýchlom čase, druhé sa skončilo rozvodom. Vzišli však z neho dvaja synovia, ktorých Britney miluje nadovšetko. A teraz, zdá sa, všetko nasvedčuje tomu, že je konečne šťastná. Poďme však pekne poporiadku...

Dokument Osloboďte Britney Spears (Framing Britney Spears) od NY Times sledujte od štvrtka 11. marca exkluzívne na VOYO!

 

Justin Timberlake

Britney a Justin tvorili priam idylický pár. Randili spolu od roku 1999 do roku 2002. Britney bola v tom čase na začiatku veľmi úspešnej kariéry, Justin zasa členom úspešného chlapčenského zoskupenia N*SYNC. Po rozchode vydal Justin skladbu s názvom Cry Me a River a do videoklipu k nej obsadil herečku, ktorá sa náramne podobala na Britney Spears.

Speváčkin boj s médiami sa začal v momente, keď sa o svojej ex vyjadril, že ho podvádzala. Iba prednedávnom zverejnil Justin príspevok, v ktorom sa ospravedlnil Britney za to, čo jej spôsobil (okrem nej aj Janet Jackson). Britney ho ešte v apríli minulého roku nazvala géniom, keď si zatancovala na jeho skladbu Filthy a video zverejnila na Instagrame.

Justin Timberlake a Britney Spears
Foto: Profimedia.sk
 

Wade Robson

S choreografom Wadom Robsonom randila Britney približne rok po tom, čo sa ona a Justin Timberlake rozišli.

Robson je jeden z mužov, ktorí obvinili Michaela Jacksona zo sexuálneho zneužívania a jeho výpoveď odznela aj v dokumente z roku 2019 s názvom Leaving Neverland.

Wade Robson
Foto: Profimedia.sk
 

Colin Farrell

Britney a Colin vzbudili záujem bulvárnych médií, keď sa spoločne objavili na premiére filmu The Recruit v roku 2003. Colin však poprel, žeby bolo medzi nimi niečo vážne a namiesto toho trval na tom, že sa obaja len „zabávali“, píše Hollywood Life.

Britney Spears a Colin Farrell
Foto: Profimedia.sk
 

Columbus Short

Krátko po tom, čo Britney spájali s Colinom Farrellom, sa speváčka dala dokopy s jedným z jej backup tanečníkov, Columbusom Shortom. Ten o ich vzťahu prehovoril v magazíne Star, v rozhovore priznal, že to viedlo k rozpadu jeho manželstva (jeho manželka bola v tom čase tehotná, čakala ich prvé dieťa).

Columbus Short a Britney Spears
Foto: Profimedia.sk
 

Jason Alexander

V roku 2004 prišiel šok, keď sa Britney vydala za svojho kamaráta z detstva, Jasona Alexandera v Little White Wedding Chapel v Las Vegas. Toto manželstvo sa však zaradilo medzi tie najkratšie trvajúce medzi celebritami, keďže ho dvojica anulovala len 55 hodín po tom, čo si povedala áno. Britney podala žiadosť na súd s tým, že „nerozumie svojmu konaniu“.

profimedia-0167505135.jpg
profimedia-0167505135.jpg Foto: Profimedia.sk
 

Kevin Federline

V tom istom roku stretla Britney tanečníka Kevina Federlina. Iba tri mesiace po tom, čo sa spoznali, sa zasnúbili a v septembri 2004 sa z nich stali manželia. Kevinova ex, Shar Jackson, v tom čase čakala jeho druhé dieťa.

Z manželstva s Kevinom Federlinom vzišli dvaja synovia - Sean Preston (15) a Jayden James (14). Vzťah však nevydržal a ukončili ho v roku 2006. Rozvod bol sfinalizovaný v júli 2007.

Britney Spears a Kevin Federline
Foto: Profimedia.sk
 

Synovia Britney Spears dočasne žijú so svojím otcom, ktorý ich má 70 percent času (v septembri 2019 bola starostlivosť Britney o deti znížená na 30 percent).

zdroj: Instagram/britneyspears

J.R. Rotem

Netrvalo dlho a po rozvode s Kevinom nezostala dlho sama. Ešte v roku 2007 krátko randila s hudobným producentom J.R. Rotemom.

J.R. Rotem
Foto: Profimedia.sk
 

Adnan Ghalib

Koncom roka sa Britney opäť podarilo šokovať nielen jej fanúšikov, ale aj priateľov a rodinu, keď sa dala dokopy, paradoxne, s paparazzim (v tom čase už bola obrovským terčom všetkých otravných fotografov, ktorí ju prenasledovali na každom kroku). Žiadne prekvapenie sa nekonalo, keď sa jej vzťah s Adnanom Ghalibom onedlho skončil.

Britney Spears a Adnan Ghalib
Foto: Profimedia.sk
 

Jason Trawick

Speváčkin ďalší vzťah sa začal v roku 2009, keď sa po jej boku objavil jej manažér Jason Trawick. Vzťah potvrdili v roku 2010, v decembri 2011 sa zasnúbili. Jason mal dokonca takisto právo na tzv. kontrolu nad speváčkou zverenú súdom. Začiatkom roka 2013 ich vzťah stroskotal, a tak sa skončila aj jeho „moc“ nad Britney, ktorá už bola v tom čase nesvojprávna (trvá to už od roku 2008 doteraz).

Jason Trawick a Britney Spears
Foto: Profimedia.sk
 

David Lucado

Po zrušených zásnubách s Jasonom Trawickom začala Britney chodiť s právnikom Davidom Lucadom (v roku 2013). Románik trval len jeden rok a v roku 2014 sa rozišli.

David Lucado a Britney Spears
Foto: Profimedia.sk
 

Charlie Ebersol

Ďalším v jej živote bol producent Charlie Ebersol. Dokopy sa dali v roku 2014, spolu sa dokonca niekoľkokrát objavili na červenom koberci. Ich vzťah stroskotal v roku 2015.

Britney Spears a Charlie Ebersol
Foto: Profimedia.sk
 

Sam Asghari

Svojho súčasného partnera Sama Asghariho stretla Britney na nakrúcaní videoklipu k skladbe Slumber Party ešte v roku 2016. Je medzi nimi viac než 10-ročný rozdiel (presnejšie 12 rokov a tri mesiace), čo však pre oboch nie je žiadny problém.


zdroj: Instagram/samasghari

Dvadsaťštyriročný rodený Iránec len pár dní po tom, čo vyšiel dokument Framing Britney Spears (u nás Osloboďte Britney Spears), sa o jej otcovi Jamiem vyjadril, že je „totálny k***t“, keď chce mať kontrolu aj nad ich vzťahom, do detailov však nezachádzal.

V najnovšom rozhovore pre magazín Forbes priznal, že nielen svoju kariéru chce posunúť na ďalšiu úroveň, ale aj svoj vzťah. „Neprekážalo by mi stať sa otcom. Chcem byť mladý otec,“ povedal. „Zostať pokorným a rozumieť tomu, odkiaľ pochádzam a kam smerujem, to sú moje priority,“ povedal tiež.

zdroj: Instagram/samasghari

Dokument Osloboďte Britney Spears (Framing Britney Spears) od NY Times sledujte od štvrtka 11. marca exkluzívne na VOYO!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz