19. 03. 2021 14:48 | USA/markiza.sk

Má po hviezdnej kariére? Herec (34) mal znásilňovať ženu celé štyri hodiny

Ten obvinenia popiera.

Armie Hammer je obvinený zo znásilnenia a fyzického násilia
Armie Hammer je obvinený zo znásilnenia a fyzického násilia Foto: Profimedia.sk

Armie Hammer neprežíva vôbec jednoduché obdobie. Po tom, čo sa jeho meno spájalo s kanibalizmom, prišlo oficiálne obvinenie na jeho osobu.

Tridsaťštyriročnú hereckú hviezdu obvinila žena menom Effie vo štvrtok na tlačovej konferencii, píše magazín PEOPLE. Tá najprv prišla anonymne s (nepodloženým) tvrdením, že ju Armie Hammer mal sexuálne zneužívať počas štvorhodinového incidentu, ktorý sa mal stať ešte v roku 2017.

Dvadsaťštyriročná Effie, ktorá na Instagrame vystupuje pod kontom House of Effie, prišla na tlačovú konferenciu spolu so svojou právničkou Gloriou Allred. Herec obvinenie popiera.

Effie, ktorá sa rozhodla nezverejňovať na tlačovke svoje pravé meno, ďalej obvinila Hammera z toho, že ju „mentálne, emočne a sexuálne“ zneužíval počas ich štvorročného vzťahu (boli pritom raz spolu, raz od seba). Americký herec bol v tom čase ženatý s Elizabeth Chambers.

„Dňa 24. apríla 2017 v Los Angeles ma Armie Hammer znásilňoval viac než štyri hodiny, počas čoho mi opakovane hlavou udieral o stenu, čím mi pomliažil tvár,“ povedala vo svojom vyhlásení. „Dopustil sa na mne aj ďalších násilných činov, s ktorými som nesúhlasila,“ pokračovala. Podľa jej slov jej mal udierať chodidlá bičíkom tak, že ju boleli ďalší týždeň zakaždým, keď chcela urobiť krok. Počas tých štyroch hodín sa vraj Effie pokúšala ujsť, no nedovolil jej to. „Myslela som si, že sa ma chystá zabiť. Následne odišiel a vôbec ho nezaujímalo, ako na tom som,“ tvrdila.

Ako následne povedala, teraz, keď nad ňou nemá žiadnu moc, pochopila, akú obrovskú duševnú kontrolu nad ňou mal, čo na nej napáchalo nemalé škody a rozhodla sa prehovoriť.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz