06. 04. 2021 12:02 | USA/markiza.sk

Kardashianka nechtiac zverejnila neupravenú fotku: Spustilo sa „peklo“!

Snímka sa šírila online svetom rýchlosťou blesku.

Khloé s asistentkou.
Khloé s asistentkou. Foto: Profimedia.sk

Kardashianky a ich PR tím usilovne pracujú na tom, aby zahladili všetky stopy po fotke, ktorá sa nechtiac dostala na sociálne siete. Na snímke je jedna zo sestier, Khloé, ktorá vyzerá inak, ako sme na ňu zvyknutí. „Inkriminovaný“ záber je totiž absolútne neupravený.

Khloe (36) má na fotke oblečené len bikiny zvieracieho vzoru, v ktorých vyzerá ako „bežná žena“ a nie ako dokonalá Kardashianka. Telo ani tvár nemá vyhladené a dokonca je nenalíčená. Podľa nás vyzerá super a je škoda, že sa takto neprezentuje častejšie. Väčšina žien by totiž za takúto vizáž ďakovalo!

Upravená Khloé

Zdroj: Instagram/khloekardashian

Ona si to však zrejme nemyslí, pretože táto fotka z jej profilu zmizla. Čo čert nechcel, šikovní fanúšikovia si ju stihli uložiť a aj tak sa veľmi rýchlo začala šíriť celým online svetom. PR tím Kardashianiek teraz nahlasuje tieto príspevky, pretože ľudia záber zverejňujú bez ich povolenia a tým porušujú autorské práva.

Neupravená Khloé

Snímku zverejnil aj britský portál DailyMail a nájdete ju TU.

Bolo by podľa vás lepšie, keby sa aj známi ľudia prezentovali na sociálnych sieťach prirodzenejšie a nehanbili by sa za svoje pravé ja? Vyjadrite sa v ankete.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz