09. 04. 2021 14:00 | LONDÝN/markiza.sk

Život princa Philipa OBRAZOM: Na jeho zmysel pre humor nezabudneme

Spev Eltona Johna na kráľovskej varietnej šou zhodnotil slovami, že škoda, že si nevypol mikrofón.

Princ Philip
Princ Philip Foto: Profimedia.sk
Princ Philip
Princ Philip
Princ Philip

Dlhé týždne sa verejnosť obávala, že sa naplní ten najhorší scenár, a tak sa aj stalo. Po viacerých zdravotných komplikáciách sa lúčime s princom Philipom. S mužom, ktorý síce „na oko“ žil v tieni manželky, no bez ktorého by ich rodina nikdy rodinou nebola.

TIP: Skutočný príbeh Philipa a Alžbety: Trápenie, škandály a nekonečná láska

Jeho kráľovská Výsosť vojvoda z Edinburghu zomrel vo veku 99 rokov v piatok, 9. apríla 2021. Napriek tomu, že bol vždy v pozadí kráľovnej a jeho kráľovské kompetencie neboli výrazné, v súkromí bol tým najdôležitejším pilierom, vďaka ktorému sa rodina počas ťažkých chvíľ, ktorých nebolo málo, nerozpadla.

Philip mal okrem iných predností úžasný zmysel pre humor a podrezaný jazyk, vďaka ktorému mali médiá často skvelú predajnosť novín. Medzi jeho nezabudnuteľné výroky patrí prirovnanie domorodého umenia v Etiópii k mazaniciam jeho dcéry či zhodnotenie spevu Eltona Johna na kráľovskej varietnej šou, že škoda, že si nevypol mikrofón.

Pozrite si život princa Philipom OBRAZOM. V našej fotogalérii nájdete úžasné momenty, ktoré zažil.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

 

Sledujte naživo Rozlúčku s princom Philipom. Smútočnou udalosťou na anglickom hrade Windsor sprevádza v sobotu 17. apríla zo štúdia TV Markíza od 15.25 h moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová v spoločnosti zaujímavých hostí. 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz