22. 04. 2021 14:09 | USA/markiza.sk

Tak predsa! Meghan hovorila s kráľovnou pred pohrebom princa Philipa

Manželka princa Harryho sa s kráľovnou spojila ešte pred samotným obradom.

Meghan Markle u Oprah Winfrey
Meghan Markle u Oprah Winfrey Foto: profimedia.sk/CBS

Uplynulá sobota (17. apríla) nebola pre členov britskej kráľovskej rodiny vôbec jednoduchá. Nielen oni, ale aj celý svet, ktorý miloval princa Philipa, sa s ním musel rozlúčiť. Vojvoda z Edinburghu totiž skonal dva mesiace pred 100. narodeninami na zámku Windsor.

Rozlúčka s manželom kráľovnej Alžbety II. bola dôstojná, našťastie bez akýchkoľvek nepríjemností. Dokonca tomu prialo aj počasie, keďže mimoriadne krásne svietilo slnko.

AK STE NESTIHLI SLEDOVAŤ POSLEDNÚ ROZLÚČKU S PRINCOM PHILIPOM, MÔŽETE TAK UROBIŤ TU.

A hoci bol ten deň najmä o tom, dať princovi posledné zbohom, mnohé svetové médiá riešili aj trojuholník princ Harry - princ Charles - princ William. Vzťahy medzi vojvodom zo Sussexu s otcom a bratom sú totiž dlhodobo nahnuté a olej do ohňa nepochybne prilial aj rozhovor Harryho a Meghan s moderátorkou Oprah Winfrey.

PREČÍTAJTE SI AJ: PRINC HARRY NAPÍSAL OTCOVI OSOBNÝ LIST. TAKÚ REAKCIU VŠAK ZREJME NEČAKAL

Posledná rozlúčka s princom Philipom
Foto: Profimedia.sk
 

Po smrti princa Philipa sa teda okamžite začalo riešiť aj to, či sa na pohrebe zúčastní Harryho manželka Meghan, ktorá by už v lete mala porodiť ich druhé dieťa. Ako mnohí predpokladali, vojvodkyňa zo Sussexu nakoniec ostala doma v Montecite v Kalifornii, keďže jej jej lekár neodporúčal, aby absolvovala taký dlhý let. Jej priatelia (ak ich tak možno nazvať) to však videli inak a pravdu aj tak pozná asi len ona sama s Harrym.

PREČÍTAJTE SI AJ: PRASKLO TO! TEHOTENSTVO NIE JE DÔVOD, PREČO MEGHAN NEPRIŠLA NA POHREB PRINCA PHILIPA

Ako však píše magazín PEOPLE, Meghan sa s kráľovnou Alžbetou II. spojila ešte pred samotným pohrebom. Manželka princa Harryho sledovala pohreb z ich domu v Montecite. „Meghan hovorila s Harrym pred pohrebom jeho starého otca,“ tvrdí zdroj. Podľa jeho tvrdenia hovorila s kráľovnou Alžbetou II. aj Meghan s Archiem. Aké slová odzneli, však nie je známe.

Ešte vo februári pritom Harry povedal v rozhovore s Jamesom Cordenom, že s oboma starými rodičmi sa spájajú prostredníctvom videohovorov, aby mohli vidieť svojho prapravnuka.

Počas toho, ako bol Harry v Spojenom kráľovstve a jeho manželka so synom v Spojených štátoch, boli podľa zdroja v dennom kontakte. „Vie, že cesta do Anglicka bola pre Harryho náročná. Nechcel nechať Meghan a Archieho samých. Každý deň mu hovorila, že sú v poriadku. Nechcela, aby sa strachoval,“ pokračoval zdroj.

Princ Harry však nakoniec vynechal narodeniny kráľovnej Alžbety II., ktorá sa v stredu (21. apríla) dožila 95 rokov. Do Kalifornie sa vrátil už deň predtým.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz