26. 04. 2021 09:00 | PRAHA/markiza.sk

Ewa Farna ukázala svoju krásnu postavu: Popis fotky však všetkých zarazil

Speváčka otvorene prehovorila o náročnom období a zverejnila dôležitý odkaz!

Ewa Farna
Ewa Farna Foto: Instagram/ewa_farna99

Ewa Farna zverejnila na sociálnych sieťach fotku v body tričku, v ktorom ukázala svoju krásnu postavu. Že nemá tehličky na bruchu, svalnaté stehná a osí pás? Nevadí, ba práve naopak. Krása ženy spočíva v tom, že sa cíti vo svojej koži dobre, je zdravá a netrápi sa tým, či má alebo nemá kilo navyše.

Speváčka týmto záberom a hlavne odkazom, ktorý k nemu napísala, podporila trend „body positive“, čiže pozitívne vnímanie svojho tela. Dnes už sa totiž nehľadí na to, aby všetky ženy boli za každú cenu štíhle. Kedysi, keď Ewa dospievala, to však bolo inak a pre kypré tvary si zažila doslova lynč!

Zdroj: Instagram/ewa_farna99

Premena z dievčaťa na ženu

„Ach, keby tento trend vládol pred niekoľkými rokmi, pravdepodobne by som sa nedočkala takého lynčovania, ktoré som zažila, keď som sa menila z dievčaťa na ženu. Nebolo to ľahké prechádzať fázou sebaprijatia pod vplyvom hormónov a pritom vám niekto stále vyčítal, že už nevyzeráte rovnako a mali by ste menej jesť,“ preložil Blesk.cz jej slová z poľštiny.

Zdroj: Instagram/ewa_farna99

Speváčka sa dostala na hudobnú scénu, keď mala 12 rokov a v citlivom veku dievčaťa bola pod drobnohľadom ľudí a médií. „Chcem vám povedať, že som sa vždy snažila zdôrazniť, že skutočnosť, že nemám 50 kg, dokonca ani 60 kg, neznamená, že nemám právo byť speváčkou a objavovať sa na obálkach časopisov. A dokonca to neznamená, že vediem nezdravý životný štýl!“ zdôraznila Ewa, ktorá sa v roku 2019 stala mamou chlapca Artura.

TIP: Katy a Orlando na pláži: Naozaj riešia speváčkinu postavu po pôrode?

Na záver dodala, že keď je niekto štíhly, neznamená to, že žije zdravšie ako ten, kto má kyprejšie tvary. Zároveň však poukázala aj na to, že je rovnako smiešne, keď sa niekto vysmieva chudým ľuďom. Krása a zdravie jednoducho nepoznajú konfekčné číslo!
Fanúšikovia jej za tieto slová v komentároch zatlieskali a dospievajúce dámy sa určite potešili, že svet sa už uberá iným smerom.

Zdroj: Instagram/ewa_farna99


VIAC Z Šoubiz