04. 05. 2021 13:52 | USA/markiza.sk

Najväčšia premena v šoubiznise! Z chuligánky sexy dračica

Jej fotky zbúrali internet.

Billie Eilish
Billie Eilish Foto: Profimedia.sk

Pred niekoľkými dňami sa na Instagrame objavili fotky Billie Eilish, ktoré šokovali aj tých, ktorí neinklinujú k jej hudbe. Speváčku totiž všetci poznajú ako tú talentovanú dievčinu, ktorá má od sexy dračice tak ďaleko ako princ William od titulu najvlasatejší člen kráľovskej rodiny.

TIP: Veľký návrat?! Nečakali sme, že týchto dvoch ešte niekedy uvidíme spolu

Devätnásťročná umelkyňa nafotila fotky pre britský Vogue a namiesto vyťahaných mikín s nápismi a voľných neforemných nohavíc má na sebe sexy korzety, rukavice a pančuchy v štýle 30. rokov. Aj keď sme si doteraz mysleli, že zmyselnosť a ženskosť sú pre ňu na kilometre vzdialené, s blond vlasmi v odvážnom oblečení pózovala ako skúsená modelka, ktorá je provokatívna, sexy a rafinovaná zároveň.

„Stará Billie“

profimedia-0486805415.jpg
profimedia-0486805415.jpg
 

Fotky tejto novej Billie búrajú internet a obecenstvo sa rozdelilo na dva tábory. Kým jeden tlieska a hovorí, že konečne je z nej dospelá žena, druhý ju označuje za pokrytca. Speváčka totiž nie raz povedala, že nechce pútať pozornosť svojím telom.

Teraz sa však vyjadrila, že si bude robiť, čo chce a negatívne ohlasy ju nezaujímajú a podľa jej slov to, že ukázala odhalené telo, by ju nemalo pripraviť o rešpekt.

„Nová Billie“

Zdroj: Instagram/billieeilish

Zdroj: Instagram/billieeilish

Zdroj: Instagram/billieeilish

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz