06. 05. 2021 08:22 | USA/markiza.sk

Meghan prekvapuje každým dňom. Tentoraz prišla s nečakaným vyhlásením

Mnohí zrejme čakali hocičo, ale toto určite nie.

Meghan Markle u Oprah
Meghan Markle u Oprah Foto: profimedia.sk/CBS

Z Meghan Markle najnovšie aj spisovateľka! Vojvodkyňa zo Sussexu ohlásila vydanie svojej prvej knihy určenej pre deti.

Jej názov je The Bench, čo v preklade znamená lavička. Tá je vyobrazená aj na obálke. Kniha skúmajúca puto medzi otcom a synom, vyrozprávaná očami matky, vychádza už šiesteho júna.

V tlačovej správe, ktorá je zverejnená na ich oficiálnej stránke Archewell, Meghan uviedla, že príbeh začal ako báseň, ktorú napísala pre svojho manžela, princa Harryho, ku Dňu otcov mesiac po tom, čo sa narodil ich syn Archie. Ten vo štvrtok (6. mája) oslávi druhé narodeniny. V lete sa ich rodina rozrastie, keďže Meghan nosí pod srdcom dievčatko.

Knihu ilustroval Christian Robinson, obálku zdobí lavička pod stromom. Meghanin debut vychádza vo vydavateľstve Random House Children's Books (patriace pod Penguin Random House). Kniha vyjde súbežne v Kanade, v Spojenom kráľovstve, Írsku, Austrálii, Novom Zélande, Indii a Južnej Afrike.

Meghan je v správe opísaná ako „matka, manželka, feministka a aktivistka“, ktorá „momentálne býva vo svojom dome v Kalifornii so svojou rodinou, dvoma psami a rozrastajúcim sa kŕdľom zachránených sliepok“.

Na ďalšie fotky sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke):

zdroj: Instagram/theartoffun

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz