13. 05. 2021 12:09 | BRATISLAVA/Šoubiz

Na tento moment čakali tisícky Slovákov: Veľká hudobná novinka je vonku!

Novinka vás už pri prvom počutí chytí za srdce.

Nový album je vonku!
Nový album je vonku! Foto: Tomáš Slávik

V týchto ťažkých časoch, kedy ľuďom chýbala rodina, sloboda, kultúra a iné „bežné veci“, mnohí ďakovali aspoň za hudbu, ktorá nás dokáže rozveseliť kdekoľvek a kedykoľvek. Aj preto tisícky fanúšikov IMT Smile nemohli dosať krajší darček ako nový album!

Pred pár týždňami vydala skupina singel MIESTO, ktorý bol predzvesťou celého nového albumu.

TIP: Nečakané spojenie Ivana Táslera: Nový hit si budete spievať dokola

„Veľmi sa teším z tohto albumu. A veľmi mu verím. Sú to piesne, ktoré sme tvorili od leta 2019, kedy vznikla filmová Príliš osobná známosť s Nikol Štíbrovou, až do marca 2021. Okrem spomínanej piesne s Nikol sme album nahrávali v Birdland štúdiu pri Manínskej tiesňave. Nádherné miesto. Absolútny pokoj. A aj to bolo veľmi dôležité pre samotné nahrávanie. Ako prvú sme nahrali pieseň Navždy a postupne počas tohto obdobia sme absolvovali niekoľko nahrávacích session,“ povedal Ivan Tásler.

6IXIEvzQ.jpeg
Foto: Tomáš Slávik
 

Ivan na novom albume naspieval niekoľko duetov a jeden z nich vás určite chytí za srdce. Spojenie s Nelou Pociskovou totiž prinieslo naozaj nečakanú emóciu.

„Na albume SRDCE ROZUM BLVD máme niekoľko hostí. Okrem Bena Cristovaa, ktorý je s nami v piesni Miesto, je na albume aj Nela Pocisková. Nela vniesla do piesne Dážď silnú emóciu. Netradične máme na albume aj song v angličtine, kde spolu s nami spieva reggae umelec pôvodom z Jamajky Winston Reedy. Pieseň Peaceful Village je o jednej nádhernej pláži a hippie dedinke, z ktorej sa po čase stalo jedno veľké stavenisko plné hotelov a kasín,“ dodal Ivan.

Dážď


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz