19. 05. 2021 18:00 | LONDÝN/markiza.sk

Konečne dobrá správa! Princezná čaká bábätko

Dieťatko sa narodí na jeseň.

Kráľovská rodina
Kráľovská rodina Foto: Profimedia.sk

Po všetkých tých smutných správach sa v britskej kráľovskej rodine vynoril dôvod na úsmev. A to ten najkrajší. Princezná Beatrice čaká s manželom Edoardom Mapellim Mozzim prvé dieťa. Radostnú novinu potvrdila samotná kráľovská rodina aj na sociálnych sieťach.

Podľa oficiálneho vyhlásenia sa dieťatko narodí už na jeseň tohto roku a o skvelej správe bola ako prvá informovaná kráľovná Alžbeta II. a potom zvyšok rodiny. Všetci sa s budúcimi rodičmi veľmi tešia.

Zdroj: Instagram/theroyalfamily

Tajná svadba

Zaľúbenci si povedali áno v júli 2020 v tichosti a skromnosti v areáli Windsorského zámku. Súkromný svadobný obrad sa konal v kaplnke kráľovskej rezidencie Royal Lodge. Sobáš nebol vopred ohlásený. Okrem Alžbety II. sa na sobáši zúčastnili ešte aj jej manžel princ Philip a ďalší členovia najbližšej rodiny.

Obrad sprevádzali bezpečnostné opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu. Neveste a jej manželovi Edoardovi Mapellimu Mozzimu tak nemohla jej stará mama ani srdečne pogratulovať. Svojej vnučke však na svadbu požičala šaty a diadém.

TIP: PRVÉ FOTO z kráľovskej svadby: Nevesta si s kráľovnou Alžbetou nemohla podať ani ruku

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šoubiz