09. 06. 2021 15:53 | PRAHA/markiza.sk

Na smrť nezabudnuteľnej Popolušky zareagoval princ: On aj manželka sú v šoku

Herec zo seba dostal len pár slov.

Pavel Trávniček
Pavel Trávniček Foto: Profimedia.sk

Nielen Česko, ale aj Slovensko má hlavu v smútku. Vo veku 68 rokov zomrela česká herecká legenda Libuše Šafránková. Nezabudnuteľná Popoluška pritom len v pondelok (7. júna) oslávila 68. narodeniny. VIAC SA DOČÍTATE TU.

Na šokujúcu a zároveň veľmi smutnú správu už zareagoval aj jej herecký kolega, princ z rozprávky Tri oriešky pre Popolušku, Pavel Trávníček (70).

„Sme v šoku,“ napísala najprv hercova manželka Monika na sociálnej sieti. Následne zareagoval aj samotný Trávníček, píše Blesk. „Veľmi ma to zasiahlo, nemám silu vyjadriť sa k takej smutnej správe,“ zneli jeho slová.

R.I.P. LIBUŠKA jsme v šoku

Posted by Monika Trávníčková on Wednesday, 9 June 2021

zdroj: Facebook/Monika Trávničková

Sústrasť rodine vyjadril český prezident a premiér

Český prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš v stredu vyjadrili sústrasť v súvislosti s úmrtím herečky Libuše Šafránkovej.

Prezidenta Zemana správa o odchode Šafránkovej hlboko zasiahla, napísal na Twitteri prezidentov hovorca Jiří Ovčáček. Zeman podľa neho vyjadril ľútosť a úprimnú sústrasť rodine.

„Pani Libušu Šafránkovú som mal veľmi rád. Jej Popolušku som videl snáď stokrát. Bez nej si neviem predstaviť české Vianoce. A myslím, že nikto z nás," napísal na Twitteri Babiš.

„Je mi ľúto, že odišla. Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým a blízkym," dodal.


VIAC Z Šoubiz