11. 06. 2021 08:32 | USA/markiza.sk

Herecká hviezda prišla v 33 rokoch o svojho milovaného otca, tiež herca (†74)

Obrovská rana pre herečku prišla príliš skoro.

Blake Lively
Blake Lively Foto: Profimedia.sk

Blake Lively prišla v 33 rokoch o svojho milovaného otca, tiež herca, Ernieho Lively. Hollywoodu obetoval celých päť dekád. Zomrel vo veku 74 rokov.

Otec jednej z najkrajších a najmilovanejších herečiek zomrel na komplikácie so srdcom v Los Angeles už minulý štvrtok (3. júna). Smutnú správu potvrdil pre magazín PEOPLE jeho zástupca.

Ernie a Blake Lively
Foto: Profimedia.sk
 

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 1975 v televíznom seriáli The Waltons, zahral si tiež v seriáloch ako The Dukes of Hazzard, Turner & Hooch, Falcon Crest, Malibu Shores, The X-Files, The West Wing či That '70s Show.

Ernie Lively účinkoval aj vo filmoch ako Mulholland Falls, The Beverly Hillbillies, Passenger 57, The Man in the Moon, Showdown in Little Tokyo, Air America a Shocker.

So svojou dcérou Blake si zahral vo filme The Sisterhood of the Traveling Pants, kde stvárnil jej otca, i v jeho pokračovaní.

Blake je jedna z jeho piatich detí. Od roku 1979 bol ženatý s talentovou manažérkou Elaine. Spolu majú dcéru Blake a syna Erica. Ernie si okrem toho adoptoval deti svojej manželky Elaine z predchádzajúceho manželstva - Lori, Robyn a Jasona. Všetkých jeho päť detí sa vybralo hereckou cestou.


VIAC Z Šoubiz