18. 06. 2021 16:00 | USA/markiza.sk

Následky hrozivej nehody: Speváčka sa znova učí chodiť

Vydesila všetkých fanúšikov.

Ronie si zlomila panvu.
Ronie si zlomila panvu. Foto: Instagram/ronieofficial

Speváčka Veronika Adamičková alias Ronie si toto leto vôbec neužije. Za sebou má hrozivú nehodu, ktorá mohla skončiť tragédiou. Následky sú však aj tak obrovské a ona sa znova učíchodiť. Napriek tomu jej nezmizol úsmev z tváre a zachováva si svoj pozitívny prístup k životu.

A čo sa vlastne stalo? Speváčke sa vypomstil milovaný longboard, ktorý síce vie skvele ovládať, no cesty občas bývajú nevyspytateľné. Všetko vysvetlila mesiac po nehode v príspevku na Instagrame.

TIP: Radosť v rodine Márie Čírovej. Ďalšie bábätko na ceste

„Žijem a pomaly sa znovu učím chodiť. Pre tých, ktorí nezachytili a pýtajú sa, čo sa mi vlastne stalo... Štyri týždne dozadu som si zlomila panvu na dvoch miestach. Neodhadla som úplne rýchlosť a terén na longboarde. Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne), vyletela som do vzduchu a šlahlo ma to fajnovo o betón. No a odskákala si to „našťastie” len panva. Každopádne zlepšuje sa to, kosť sa zrastá dobre a pevne ako má, všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte, ale deň čo deň je to lepšie a lepšie!
Ďakujem každopádne za všetky správy, čo mi píšete s pozitívnym naladením, healing energy a podporou, veľmi si to vážim a moja panvová kosť tiež. Pozdravujem vás a buďte zdraví," napísala so svojím povestným optimizmom a humorom. Veronika, skoré uzdravenie!

Zdroj: Instagram/ronieofficial

TIP: Nádherná priateľka Ivana Tásleda. Svojimi fotkami vám vyrazí dych

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz