21. 08. 2021 11:53 | KARLOVE VARY/Šoubiz

Daniela Peštová ako zlatá bohyňa: Modelka rozžiarila Karlove Vary

Topmodelka bola na červenom koberci neprehliadnuteľná.

Daniela Peštová a Paľo Habera na 55. MFF KV
Daniela Peštová a Paľo Habera na 55. MFF KV Foto: Markíza
Daniela Peštová a Paľo Habera na 55. MFF KV
Daniela Peštová a Paľo Habera na 55. MFF KV
Daniela Peštová a Paľo Habera na 55. MFF KV

V piatok (20. augusta) odštartoval v poradí 55. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch (MFF KV).

Cenu prezidenta MFF KV Jiřího Bartošku za mimoriadny prínos do svetovej kinematografie si na otváracom ceremoniále prevzala ikona britského filmu, Sir Michael Caine. Osemdesiatosemročný herec sa počas svojej 60-ročnej hereckej kariéry objavil vo viac než 130 snímkach, je držiteľom dvoch Oscarov, Európskej filmovej ceny a viac než 40 ďalších ocenení.

POZRITE SI AJ: MICHAEL CAINE V KARLOVÝCH VAROCH: NAJVÄČŠÍ POTLESK, AKÝ SOM KEDY MAL

Ešte pred samotným zahájením si nielen novinári, ale aj fanúšikovia festivalu nenechali ujsť príchody hostí do hotela Thermal. Po červenom koberci sa okrem partnerov a sponzorov prešli aj herci Boleslav Polívka, Miroslav Donutil, herečky Hana Vagnerová, Petra Nesvačilová, Jitka Čvančarová či Klára Issová.

Otvárací ceremoniál 55. ročníka filmového festivalu Karlove Vary poctil svojou prítomnosťou aj jeden z najkrajších párov československého šoubiznisu, spevák a porotca SuperStar Paľo Habera a jeho manželka Daniela Peštová. Nádherná modelka bola v zlatých šatách neprehliadnuteľná. To, že patrí medzi najkrajšie topmodelky, bolo vidieť ihneď po vystúpení z auta na červený koberec.

FOTKY DANIELY PEŠTOVEJ A PAĽA HABERU NÁJDETE V GALÉRII.

 


VIAC Z Šoubiz