13. 09. 2021 15:00 | LONDÝN/markiza.sk

Veľká udalosť v rodine! Ako sa to vojvodkyni Kate podarilo utajiť?

Médiá o tom vopred vôbec nevedeli.

William a Kate
William a Kate Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa z Cambridge cez víkend sledovala, ako jej milovaný mladší brat vstupuje do manželstva. James Middleton si zobral za ženu svoju krásnu francúzsku snúbenicu Alizee Thevent počas tajného obradu na Azúrovom pobreží v dedine Bormes-les-Mimosas, píše DailyMail.

Dvojica si povedala áno konečne po tom, čo museli sobáš dvakrát odložiť pre padnémiu nového koronavírusu. Na svadbe nechýbali ani princ William a vojvodkyňa Kate, ktorí za zaľúbencami prileteli bez toho, aby si to všimli médiá a urobili tak pred obradom nechcený rozruch.

Zdroj: Instagram/jmidy

Aj keď na svadbe boli budúci kráľ a kráľovná, zdá sa, že najdôležitejšími pozvanými boli milovaní štvornohí miláčikovia budúcich manželov. Na zozname hostí taktiež nechýbali Pippa a James Matthewsovci či Carole a Michael Middletonovci. Či sa na svadbe zúčastnili aj deti princa Williama a Kate, nevedno.

TIP: Britney je zasnúbená! A prsteň? Neprehliadnuteľný

Pár James a Alizee sa zasnúbil v roku 2019 po ročnej známosti. Dnes už pani Middleton je finančná analytička ovládajúca tri jazyky a s jej manželom ich okrem iného spája veľká láska ku psom.

Zdroj: Intagram/alizeethevenet


VIAC Z Šoubiz