02. 12. 2021 09:58 | BRATISLAVA/markiza.sk

Marek Fašiang v napätí: Zo živého vysielania utekal rovno do pôrodnice

Marekova partnerka mu dcérku porodí čochvíľa.

Marek a Kvetka
Marek a Kvetka Foto: TV Markíza

Obľúbený seriálový Otecko Marek Fašiang si dnes ráno vyskúšal po prvýkrát moderovanie Telerána. Moderátorskou partnerkou mu po celý čas bola Kvetka Horváthová a dojica takto spoločne odmoderovala celé ráno. Stalo sa tak pri príležitosti už ôsmeho Dňa s Nadáciou Markíza, ktorý odštartovalo práve Teleráno.

Cieľom tohtoročnej zbierky je vyzbierať čo najviac financií na podporu témy a riešenia problémov detského duševného zdravia a upriamiť pozornosť na túto tému . Chceme pomôcť zlepšiť podmienky na liečbu nielen detským pacientom, ale aj na prácu odborníkov, ktorí sa o nich starajú priamo Klinike detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH v Bratislave.

Marek s Kvetkou

Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza Foto: TV Markíza
 

Kvetka sa s Marekom na záver vysielania rozlúčila so slovami: „Jeden moderátorský pôrod máš už za sebou a jeden možno dnes pred sebou. Marekova partnerka Terka je už v pôrodnici. Marek odtiaľto uteká rovno do pôrodnice. Držíme vám palce.“

Pozrite si video:

 

Ako môžete pomôcť?

Podporiť zbierku môžete prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2031 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár tu: https://nadacia.markiza.sk/darovaci-formular


VIAC Z Šoubiz