20. 03. 2018 16:00 | USA/markiza.sk

Unikli nahé fotky Meghan Markle tesne pred svadbou! Bradavka v pozore kráľovnú nepoteší

Alžbeta II. pritom len pred niekoľkými dňami oficiálne schválila sobáš princa Harryho a Meghan Markle.

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Yui Mok/PA via AP

Britská kráľovná Alžbeta II. pred niekoľkými dňami oficiálne schválila sobáš princa Harryho (33) s bývalou americkou herečkou Meghan Markle (36), ktorá už bola v minulosti raz vydatá.

Po tom, čo portál Hot Celebs Home zverejnil fotky, na ktorých je budúca členka britskej kráľovskej rodiny hore bez, svoje rozhodnutie zrejme prehodnotí.

Podľa inkriminovaných snímok je zjavné, že Meghan sa chcela počas opaľovania zvečniť. Tak ako jej mnohé herecké kolegyne však doplatila na šikovné ruky hackerov, čo bezpochyby neostane bez podania žaloby.

Jej budúca švagriná, vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton, takto zažalovala francúzsky bulvárny magazín Closer a regionálne noviny La Provence za to, že v roku 2012 zverejnili fotky, na ktorých sa opaľuje hore bez počas dovolenky v súkromnom zámku synovca kráľovnej Alžbety II. Viscounta Linleyho na juhu Francúzska.

Francúzsky súd uznal vinu šiestim ľuďom a udelil im pokutu vo výške od 45 do 50-tisíc eur pre každého z nich. Vojvodkyňa a jej manžel, princ William, dostali odškodné vo výške 100-tisíc eur, pričom žiadali až jeden a pol milióna eur, čo je 15-krát viac.

Vymeraná čiastka je maximom, aké v takýchto prípadoch povoľujú francúzske zákony. Právnik obžalovanej redakcie označil sumu za prehnanú. Britský kráľovský pár vtedy nebol na súde prítomný.

FOTKY, NA KTORÝCH JE MEGHAN MARKLE HORE BEZ, NÁJDETE TU.

Meghan Markle a princ Harry prvýkrát na verejnosti od zásnub:

 

Kráľovská svadba - Harry a Meghan

Svadba v britskej kráľovskej rodine rezonuje celým svetom. Televízia Markíza pripravila na 19. mája mimoriadnu reláciu, v ktorej bude monitorovať nielen priebeh sobáša princa Harryho s Meghan Markle, ale aj príchod svadobných hostí do kaplnky svätého Juraja na hrade Windsor a rovnako tak aj jazdu novomanželov v koči so slávnostným sprievodom.

Špeciálnu reláciu ku kráľovskej svadbe odvysiela TV Markíza 19. mája so začiatkom o 12.00 hod.

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)