15. 05. 2018 09:44 | LONDÝN/pg

Zdrvujúca správa pre Meghan Markle pár dní pred svadbou: Otec ju k oltáru neprivedie

Ukázalo sa, že fotky, na ktorých sa Thomas Markle pripravuje na svadbu, sú nafingované.

Meghan Markle.
Meghan Markle. Foto: TASR

Iba pár dní pred kráľovskou svadbou sa musí Meghan Markle vyrovnať so zdrvujúcou správou. V pondelok (14.5.) totiž na verejnosť prenikla informácia, že jej otec Thomas sa na svadbe nezúčastní a tým pádom ju uličkou k oltáru neprivedie.

Kensingtonský palác zároveň vydal stanovisko, v ktorom uviedol, že pre Meghan je to „mimoriadne súkromná záležitosť pár dní pred svadbou."

„Slečna Markle a princ Harry sú vďační za pochopenie a rešpektovanie súkromia v tejto ťažkej situácii," citovala hovorcu Kensingtonského paláca BBC.

Na sociálnych sieťach iba pred pár dňami pritom kolovali fotografie jej otca pripravujúceho sa na svadbu. Prezeral si na nich články o svojej dcére, či absolvoval meranie na obleku.

Ako sa ukázalo, všetky tieto fotky boli nafingované. Portál TMZ uviedol, že Thomas Markle snímky predával, no svojej dcére nechcel ublížiť. Ako povedal, vraj na to mal dôvod, no primárne nešlo o peniaze. Údajne nechcel, aby sa jeho dcéra musela za neho na svadbe hanbiť.

Princ Harry sa s ním mal dokonca stretnúť už tento týždeň. Kráľovský korešpondent pre BBC Nicolas Witchell uviedol, že Meghan sa bojí o zdravie svojho otca, TMZ totiž napísal, že dostal infarkt, no túto správu nikto nepotvrdil.

Sledujte naživo svadbu princa Harryho a Meghan Markle v mimoriadnej relácii Kráľovská svadba - Harry a Meghan už túto sobotu o 12.00 h na Markíze!

 

Moderátormi relácie budú Zlatica Švajdová Puškárová a Roman Juraško. Zo štúdia bude priebeh svadby komentovať odborníčka na protokol a kráľovskú rodinu Katarína Diková Strýčková, historik Jakub Drábik a módna návrhárka Jana Pištejová. Priamo z Windsoru bude prinášať živé vstupy redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková. Sobáš v kaplnke svätého Juraja bude simultánne tlmočený.

Komentáre ( 0)