Hokejisti Zvolena porazili Slovan Bratislava 5:2 a ujali sa vedenia v sérii

Štvrtý zápas je na programe v nedeľu opäť na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Dunajská Streda porazila AS Trenčín 2:0 a poistila si druhé miesto v tabuľke

Futbalisti Slovana prehrali so Spartakom Trnava o jeden gól

Trnava natiahla víťaznú sériu vo FL na štyri zápasy.
16. apríl 2021, 21:48

Hokejisti Michaloviec zvíťazili nad Popradom až po samostatných nájazdoch 3:2

Michalovčania sa v sérii hranej na štyri víťazné zápasy ujali vedenia 2:0.
16. apríl 2021, 09:13

Marián Studenič vo svojom druhom zápase v NHL strávil na ľade 12:33 minúty a ku štyrom bodyčekom pridal jeden blok.
15. apríl 2021, 23:01

Arsenal zastavil európsku jazdu Slavie. V semifinále narazí na Emeryho Villareal

Arsenal sa v semifinále stretne s Villarrealom.
15. apríl 2021, 20:06

Hokejisti HK Michalovce zvíťazili nad Popradom 3:1

V sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujali vedenia 1:0.
15. apríl 2021, 13:37

Exkluzívne na VOYO: Vrcholom galavečera Bellator 257 bude titulový zápas Nemkov vs Davis II

Druhým vrcholom večera bude konfrontácia medzi Dovletdzhanom Yagšimuradovom a Coreym Andersonom.
15. apríl 2021, 12:08

UEFA vraj chystá zmenu bradatého pravidla. Týka sa streleného gólu na ihrisku súpera

Gól na ihrisku súpera má v súčasnosti väčšiu váhu ako ten, ktorý tím strelí na domácej pôde.
15. apríl 2021, 09:53

Fanúšikovia Liverpoolu po vypadnutí z LM zaútočili na autobus s hráčmi Realu Madrid

Anglický klub vyčíňanie svojich priaznivcov odsúdil.
15. apríl 2021, 08:00

Najlepší slovenský futbal prichádza na VOYO: Markíza získala exkluzívne vysielacie práva na tri sezóny Fortuna ligy

Vybrané zápasy si raz týždenne budú môcť vychutnávať aj diváci televízie DAJTO a prémiových športových staníc Nova Sport.
14. apríl 2021, 23:00

Manchester City a Real Madrid postúpili do semifinále Ligy majstrov

V Liverpoole ešte pred zápasom rozbili domáci chuligáni okno na autobuse Realu.
14. apríl 2021, 21:32

Hokejisti Slovana zvíťazili po predĺžení nad Zvolenom 3:2

Štyri sekundy pred koncom predĺženia rozhodol o triumfe Slovana Brendan O'Donnell.