09. 10. 2014 17:05 | TRENČÍN/TVMarkíza

V Trenčíne tiekla krv. Dvaja volejbaloví reprezentanti údajne zbili kolegu

Juniorskí reprezentanti si mali svojho spoluhráča podať kvôli dievčaťu. Všetko to začalo na internátnej izbe a pokračovalo v meste.

volejbweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
volejbweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Dvojica slovenských volejbalových reprezentantov, ktorí pôsobia v Centre olympijskej prípravy v Trenčíne, si poriadne zavarila. Svojho o pár mesiacov mladšieho kolegu údajne tak zbili, že teraz leží v bratislavskej nemocnici.

Podľa polície zbili juniorskí reprezentanti svojho spoluhráča kvôli dievčaťu. Všetko sa to začalo na internátnej izbe a pokračovalo v meste.

Jeden z mladíkov si chcel veci vyrozprávať. „Po rozhovore ho začal udierať päsťami do tváre," informovala hovorkyňa polície v Trenčíne Elena Antalová. Útočník potom zavolal kamaráta. V centre mesta mu priložil aj on. Keď zbadal, že spoluhráč krváca, odviezol ho do nemocnice. Mladík vyviazol s prasknutou pravou lícnou kosťou, podočnicou a čeľusťou.

 


Dnes mali 17-ročného mladíka operovať v bratislavskej nemocnici. Vedenie extraligového tímu incident riešilo. Mladíkov z juniorskej reprezentácie zatiaľ vyradili. Polícia teraz bude musieť dokázať, kto z podozrivých spôsobil vážne poranenia tváre. V tomto prípade im hrozí maximálne trojročné vezenie.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport