13. 07. 2017 19:00 | PIEŠŤANY/TV Markíza

Mama Magdalény Rybárikovej berie úspech dcéry s pokorou. Toto hovorí po jej prehratom zápase

Gratulácie a obdiv našej tenistke za posledné dni vyjadrilo množstvo ľudí.

Mama Magdalény bude dcéru vítať slzami dojatia a šťastia.
Mama Magdalény bude dcéru vítať slzami dojatia a šťastia. Foto: TVNOVINY.sk

Rozprávkový príbeh sa skončil. Magdaléna Rybáriková vypadla z Wibledonu. V semifinále uhrala len dva gemy, napriek tomu však na ňu môžeme byť hrdí. Veď pred turnajom by takýto úspech zrejme nečakal nikto.

Magdaléne Rybárikovej v semifinále prestížneho Wimbledonu bola nad sily Španielka Garbiň Muguruzuová.

"Tesne po zápase sú pocity trošku zmiešané. Magdalénka vie ukázať aj viac, ale súperka hrala neskutočne, neskutočne dobre, a k tomu jej môžem len pogratulovať," hovorí Magdalénina mama.

Gratulácie a obdiv našej tenistke za posledné dni vyjadrilo množstvo ľudí. Veď pred štyrmi mesiacmi bola v rebríčku po zranení až o 400 miest nižšie a o Wimbledonskom semifinále sa jej zrejme ani nesnívalo.

"Keď tam šla, tak priorita bola jedno kolo a všetko ostatné je len bonus. Takže je to veľké prekvapenie pre nás, sme šťastní, hrdí, ale berieme to s pokorou," vraví spokojná mamina.

Aj napriek dnešnej tvrdej prehre sú ľudia z Ratnoviec na svoju rodáčku hrdí. Hrať v semifinále Wimbledonu je totiž fantastický úspech.

"Samozrejme sa tešili, predsa len je to menšia dedinka. Keď som išla niekde, alebo manžel, dcéra syn, celá rodina, tak samozrejme nám pogratulovali, strašne nám to priali."

Netajila, že dcéru bude vítať so slzami dojatia a šťastia.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport