24. 05. 2018 10:00 | PR článok

Štyri príbehy plné šťastia: Tipéri, ktorí zarobili

Prečítajte si príbehy najväčších šťastlivcov zo sveta športových stávok.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock

Lopta je guľatá, začína sa od nula-nula, všetko je možné. Na týchto pánov z nášho článku sa však usmiala šťastena a vďaka svojmu majstrovskému odhadu rozprávkovo zbohatli. Prečítajte si príbehy najväčších šťastlivcov (alebo fachmanov?) zo sveta športových stávok.

Mnoho výhercov bledne závisťou pri príbehu inštalatéra menom Daman Chick. 32-ročný Brit si podal na finálový zápas Eura 2016, ktorý bol detailne „rozpracovaný" aj v ponuke stávkovej kancelárie Doxxbet, veľmi špecifickú stávku - predpovedal nie len strelca víťazného gólu, ale aj presnú minútu, kedy skóruje. A keď Portugalčan Eder napol v 109. minúte sieť hostiteľov z Francúzska, Chick okamžite vstúpil do klubu milionárov. O výhre 1 milión libier sa ale údajne dozvedel až tri dni po finálovom zápase.

V roku 2001 spravil istý Mick Gibbs jedno z najlepších rozhodnutí vo svojom živote. Vsadil totiž 30 pencí na akumulovanú stávku s 15 udalosťami, ktoré zahŕňali tip na víťazov prvých piatich futbalových líg v Anglicku, troch ligových súťaží v Škótsku a tiež tipy na majstrovstvá v rugby a krikete. Ale až tip, že Bayern Mníchov zvíťazí v Champions League po penaltovom rozstrele, znamenal rozdiel a šťastnému tipérovi priniesol pol milióna v librách.

Istý Brian Matthews si vďaka jedinému víťaznému tiketu zaplatil svadbu, kúpil nové auto a kompletne splatil hypotéku. Brianov šťastný deň prišiel v roku 2016 a môže ruky-nohy bozkávať Martenovi de Roonovi, ktorý v nadstavenom čase zariadil remízu Middlesbrough s Manchesterom City. Výsledok skompletizoval jeho „zbierku" 15 tipov na to, že v každom z 15 rôznych zápasov skórujú oba tímy. Vklad 15 libier sa tipérovi vrátil takmer 10 000-násobne.

Stávky na futbal sú mimoriadne obľúbené a každý stávkar vie, že pohárové duely sú častokrát plné prekvapení a neuveriteľných výsledkov. Jeden muž z Edinburghu mal asi podobný názor, pretože si vsadil na to, že štyri „neligové" tímy (Huntly, Culter, Wick Academy a Cove Ranger) v prvom kole Škótskeho pohára strelia minimálne štyri góly. Stalo sa a správna stávka priniesla Škótovi 1000-násobné zhodnotenie jeho 100-librového vkladu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport