08. 01. 2019 13:14 | RIO DE JANEIRO/kc

Zlodej si vybral nesprávnu ženu. MMA bojovníčka mu dala poriadnu nakladačku

Fotografiu dobitého kriminálnika na instagrame zdieľal aj prezident UFC Dana White.

MMA bojovníčka zmátila zlodeja.
MMA bojovníčka zmátila zlodeja. Foto: instagram, koláž: tvnoviny.sk

Zlodej v brazílskom Riu de Janeiro si vytipoval ako svoju obeť mladú ženu, ktorá čakala na taxík. Na prvý pohľad sa zdalo, že ide o ľahkú korisť, no nemohol sa viac mýliť. Vysvitlo, že sa pokúsil okradnúť hviezdnu bojovníčku organizácie UFC Polyanu Vianu. Píše o tom portál mmajunkie.com.

Keď si muž so zanedbaným vzhľadom ku kráske prisadol, okamžite tušila, že jej niečo hrozí. Zlodej sa jej najskôr opýtal, koľko je hodín a následne ju požiadal, nech mu dá svoj telefón. Vyhrážal sa, že má zbraň, ktorou na ňou mieril cez vrecko na nohaviciach.

Polyana si cez látku všimla, že zbraň má zvláštny tvar a je mäkká. Uvedomila si, že aj keby ju chcel zlodej použiť, nestihne ju včas vytiahnuť. Zaútočila teda prvá a uštedrila mu dve rany ľavačkou aj pravačkou, pričom kombináciu zakončila vysokým kopom do hlavy ochromeného muža.

Následne mu ešte škrtiacim chmatom dala hlavu „do zveráka", čím ho definitívne spacifikovala. Zlodeja následne držala v zajatí až do príchodu polície. Ukázalo sa, že údajná zbraň bola z kartónu. Fotografiu dobitého kriminálnika na instagrame zdieľal prezident UFC Dana White, ktorý pridal aj slová uznania pre krásnu bojovníčku.


 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport