30. 01. 2020 10:13 | USA/jh

Manželka tragicky zosnulého Kobeho Bryanta zverejnila dojímavý odkaz

Pri nehode vrtuľníka zomrela aj basketbalistova 13-ročná dcéra a ďalších sedem ľudí.

Kobe s rodinou.
Kobe s rodinou. Foto: TASR/AP

Manželka tragicky zosnulého basketbalistu Kobeho Bryanta Vanessa sa v stredu prvýkrát vyjadrila k strate svojho manžela a 13-ročnej dcéry Gianny. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila rodinnú fotografiu s dojímavým odkazom.

"Sme úplne zničení nečakanou smrťou úžasného otca Kobeho a milovanej, múdrej a nádhernej dcéry Gianny, úžasnej sestry Natalie, Biancy a Capri. Nejestvujú slová, ktoré by dokázali vyjadriť našu bolesť. Jediné, čo ma upokojuje, je fakt, že obaja vedeli, ako ich hlboko milujeme. Nevieme, aký bude teraz náš život, nevieme si ho predstaviť bez nich. No každý deň znovu vstaneme, pretože Kobe a Gigi nám budú svietiť na našu cestu životom," uviedla Vanessa Bryantová.

Ďalej sa poďakovala všetkým, ktorí ju podporujú a oznámila informáciu o vytvorení fondu, ktorý bude pomáhať rodinám postihnutých nehodou či stratou príbuzného, uviedla BBC.

Vanessa Bryantová bola manželkou Kobeho od roku 2001. Jeden z najlepších basketbalistovhistórie zahynul v nedeľu 26. januára spolu so svojou dcérou pri havárii vrtuľníka, keď obaja smerovali na zápas dievčenskej ligy.

Príčiny tragédie zatiaľ nie sú známe, vyšetrovatelia nezverejnili žiadne detaily. Pri nehode zomreli aj ďalšie dve 13-ročné dievčatá, traja rodičia dievčat a tréner s pilotom.

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šport