15. 05. 2020 07:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Attila Végh prezradil aj veci, ktoré neodzneli v dokumente. Došlo aj na jeho karfiolové uši

Attila hovoril aj o plánoch do budúcnosti a príjemných starostiach s nedávno narodeným synom.

Matúš Krnčok s hosťom Attilom Véghom..jpg
Matúš Krnčok s hosťom Attilom Véghom..jpg

Hosťom moderátora Matúša Krnčoka v relácii #tbt bol profesionálny bojovník MMA Attila Végh. Rodák z Gabčíkova nám porozprával o svojich neľahkých začiatkoch, keď sa rozhodoval medzi futbalom a zápasením. Jednou z tém bol aj mentálny tréning, ktorý patrí medzi neoddeliteľné súčasti prípravy na ťažké zápasy.

Attila hovoril aj o plánoch do budúcnosti a príjemných starostiach s nedávno narodeným synom. Došlo aj na jeho charakteristické "karfiolové" uši. V rozhovore prezradil aj niekoľko vecí, ktoré neodzneli v dokumente.

Film Attila mal slávnostnú premiéru 30. januára a už dnes si ho môžete vychutnať v desktopovej verzii u nás na VOYO.sk v rámci sekcie Prémiové tituly, ktoré nie sú súčasťou základného predplatného balíka. Záujemcovia si ho môžu predplatiť na báze pay-per-view za poplatok 3,99 € prostredníctvom SMS alebo platobnej karty, pričom sledovať ho môžu kedykoľvek v rámci nasledujúcich 48 hodín. Pre sledovanie je nutné sa zaregistrovať alebo mať založené konto v službe VOYO, nie je však potrebné mať aktívne mesačné predplatné.

Celý rozhovor si môžete pozrieť na markizaplus.sk.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport