31. 08. 2020 09:48 | PRAHA/kc

Koniec česko-slovenského páru: Karlos Vémola a Lela Ceterová oznámili rozchod

Slovenka sa už odsťahovala do rodnej Bratislavy.

Karlos Vémola a Lela Ceterová s dcérou Lily.
Karlos Vémola a Lela Ceterová s dcérou Lily. Foto: Profimedia.sk

To, o čom sa dlhé mesiace iba šepkalo, sa v nedeľu stalo realitou. Bojovník MMA Karlos Vémola (35) a silikónová krásavica Lela Ceterová (30) už netvoria pár. Informoval o tom portál Blesk.

Rozchod najskôr ako prvá oznámila Slovenka, Vémola ho následne potvrdil.

Vzťahu zrejme najviac ublížil škandál zo začiatku leta. Vémola vtedy zverejnil fotografiu z "pánskej jazdy" so svojimi kamarátmi, pod ktorú Lela pridala ostrý komentár.

„A tie dve k...y, čo s tebou leteli, vás fotili? Prečo si s nimi nedáš foto? Nehraj to na Instagrame na rodinku... Veľa ľudí vie, že práve ty nie si anjelik a mne už došla trpezlivosť. Klamania už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi," napísala Lela.

V auguste ich vzťahové problémy na chvíľu prekryli zdravotné ťažkosti. Pozitívne testy na koronavírus vyľakali oboch partnerov najmä kvôli ich malej dcérke Lily. Nakoniec sa ukázalo, že vírusom sa nakazila aj ona.

Ceterová oznámila, že už sa presťahovala do rodnej Bratislavy.

„Sklamala ma Karlosova nevera, pretrvávala medzi nami kríza, a preto som odcestovala do Bratislavy, kde som pripravila potrebné záležitosti na sťahovanie," napísala na Instagrame.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport