18. 11. 2020 14:18 | MICHALOVCE/TASR

Michalovce po sérii prehier ukončili spoluprácu s trénerom Chudým

Chudý prišiel do michalovského klubu v októbri 2017.

Tréner Michaloviec Miroslav Chudý proti Nitre.
Tréner Michaloviec Miroslav Chudý proti Nitre. Foto: TASR

V extraligovom klube HK Dukla Ingema Michalovce skončil hlavný tréner Miroslav Chudý. K ukončeniu spolupráce došlo po tom, ako michalovskí hokejisti prehrali päť zápasov za sebou. Klub informoval o zmene na trénerskom poste na svojej oficiálnej stránke.

Chudý sa rozhodol ukončiť svoje pôsobenie na striedačke Michaloviec po tom, ako jeho zverenci prehrali v utorňajšom zápase na ľade Nových Zámkov 2:3 po predĺžení. Po 11 zápasoch majú na konte 14 bodov a sú na 8. mieste tabuľky.

"V prvom rade by som sa chcel poďakovať celej michalovskej hokejovej rodine za tri krásne roky, počas ktorých sa Michalovce stali mojím druhým domovom. Celé mesto žije hokejom a klub má úžasnú podporu fanúšikov, ktorú sme si všetci užívali. Verím, že ľudia sa na 'zimák' dostanú čím skôr a dôvodov na radosť budú mať ešte veľa," citovala Chudého oficiálna stránka michalovského klubu.

Chudý prišiel do michalovského klubu v októbri 2017, keď A-mužstvo pôsobilo v druhej najvyššej súťaži. V nej ho dvakrát doviedol k víťazstvu a v ročníku 2018/2019 s ním postúpil do najvyššej súťaže.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport