23. 02. 2021 21:43 , článok bol aktualizovaný 23. 02. 2021 22:23 | KALIFORNIA/AP, TASR

Tiger Woods sa druhýkrát narodil. Prežil pád autom do rokliny

Previezli ho do nemocnice, kde ho operovali.

Prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa.
Prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa. Foto: TASR/AP
Prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa.
Prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa.
Prevrátené vozidlo amerického golfistu Tigera Woodsa.

Americký golfista Tiger Woods mal vážnu autohaváriu a podľa správ agentúry AP ho museli zo zdemolovaného auta vystrihávať. Rozsah jeho zranení zatiaľ nie je známy, podrobil sa operácii.

Woods nabúral v Los Angeles o 07.12 h ráno a bol jediným účastníkom nehody. Stala sa blízko štvrti Rolling Hills Estates a Rancho Palos Verdes. Odviezli ho do miestnej nemocnice a informácie o jeho zdravotnom stave zatiaľ nie sú známe. Nie je známy ani dôvod nehody, ktorú polícia vyšetruje.

Nehodu už potvrdil aj Woodsov agent Mark Steinberg. „Tiger Woods mal dnes v Kalifornii nehodu, utrpel mnohopočetné poranenie nohy. Momentálne ho operujú."

Podľa portálu bbc.com mu operovali nohy.

 

Pre Woodsa je to už tretia automobilová nehoda. Najznámejšiu mal skoro ráno v roku 2009, keď jeho SUV prešlo cez požiarny hydrant a narazilo do stromu. Aj vďaka jej vyšetrovaniu sa odhalilo, že svoju manželku podvádzal s viacerými ženami. Woods po nej stratil veľké množstvo sponzorov a podstúpil liečenie na klinike v Mississippi. Golf potom nehral päť mesiacov.

V máji 2017 ho floridská polícia našla spať za volantom auta zaparkovaného nebezpečne na kraji cesty. Zatkli ho a neskôr povedal, že mal neočakávanú reakciu po užití liekov na bolesti chrbta. Woods sa neskôr priznal k bezohľadnej jazde a prihlásil sa na klinike, kde hľadal pomoc, aby sa zbavil závislosti na liekoch. V tom čase trpel aj poruchou spánku.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport