05. 05. 2021 11:23 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

EXKLUZÍVNE na VOYO: Vrcholom galavečera PFL bude brazílsky súboj Werdum vs Ferreira

Druhým vrcholom bude zápas v perovej váhe medzi dvojnásobnou olympijskou šampiónkou v džude Kaylou Harrisonovou a Marianou Moraisovou.

Galavečer MMA organizácie PFL ponúkne dva atraktívne súboje.
Galavečer MMA organizácie PFL ponúkne dva atraktívne súboje. Foto: VOYO

Videoportál VOYO opäť poteší fanúšikov zmiešaných bojových umení (MMA). Už vo štvrtok o 23.30 hod v exkluzívnom priamom prenose prinesie dva zápasy organizácie Professional fighters league (PFL).

Najväčším lákadlom turnaja, ktorý sa uskutoční v Ocean Resort Casine v Atlantic City, bude čisto brazílsky súboj ťažkých váh - Fabricio Werdum vs Renan Ferreira. Veterán Werdum (43) je bývalý šampión najprestížnejšej organizácie UFC, o 13 rokov mladší Ferreira naposledy pôsobil pod hlavičkou organizácie LFA.

Zdroj: YouTube/ UFC

Nemenej zaujímavý bude aj zápas v perovej váhe medzi dvojnásobnou olympijskou šampiónkou v džude - Američankou Kaylou Harrisonovou (30) a Brazílčankou Marianou Moraisovou (26).

Americká Professional Fighters League je ďalšia organizácia MMA pravidelne nabitá známymi menami, ktorá vznikla z WSOF až v roku 2018. Funguje vo svete zmiešaných bojových športov unikátnym spôsobom, kedy zápasníci zbierajú body a tí najlepší potom postupujú do play-off. Víťaz každej váhovej divízie si odnesie milión dolárov.

Galavečer MMA organizácie PFL štartuje vo štvrtok, 6. mája 2021, od 23:30 hod. naživo na VOYO.

Komentáre ( 0)


VIAC Z Šport