06. 05. 2021 17:00 | UNCASVILLE/VOYO

Bellator 258 na VOYO: Juana Archuletu čaká prvá obhajoba titulu proti Sergiovi Pettisovi

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na posledné štvrťfinále pyramídy poloťažkej váhy.

Hlavným lákadlom galavečera MMA organizácie Bellator bude súboj Archuleta vs Pettis.
Hlavným lákadlom galavečera MMA organizácie Bellator bude súboj Archuleta vs Pettis. Foto: VOYO

Oči fanúšikov MMA sa budú v piatok večer upierať do Mohegan Sun Areny v meste Uncasville v americkom Connecticute. Na programe je ďalší turnaj druhej najprestížnejšej MMA organizácie organizácie Bellator s poradovým číslom 258. Galavečer MMA si budú môcť pozrieť aj predplatitelia videoslužby VOYO.

Priamy prenos sa začína už tento piatok o 23.55 hod. Hlavným lákadlom podujatia bude titulový zápas v bantamovej váhe medzi súčasným šampiónom Juanom "Španielom" Archuletom (33) a vyzývateľom Sergiom "Fenoménom" Pettisom (27).

Pre Archuletu (25 výhier, 2 porážky) pôjde o prvú obhajobu po zisku titulu, po tom, čo v septembri 2020 vybojoval voľný opasok šampióna v súboji s Patrickom Mixom. Sergio Pettis (20 výhier, 5 prehier) zabojuje o titul už vo svojom 3. zápase pod hlavičkou Bellatoru. Meno si urobil v najprestížnejšej organizácii UFC, v ktorej strávil päť rokov.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na posledné štvrťfinále pyramídy poloťažkej váhy, v ktorom si zmerajú sily americkí veteráni MMA Anthony Johnson (37) a Yoel Romero (44). Zoznam zápasov z hlavnej karty nájdete TU.

Sledujte Bellator 258 v piatok od 23.55 hod na VOYO.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šport