30. november 2020, 15:37

Pri najprudších zmenách smeru zažil preťaženie takmer 8 G.
11. november 2020, 13:15

Groenewegen spoznal trest za zavinenie hrôzostrašného pádu Jakobsena

Holanďan situáciu viackrát oľutoval a od incidentu sa nepredstavil na žiadnych pretekoch.
08. november 2020, 17:22

Primož Roglič sa stal oficiálne víťazom Vuelty

V nedeľu mu stačilo prísť do cieľa v Madride.
07. november 2020, 17:20

Slovinec Primož Roglič obháji triumf na Vuelte

K definitívnemu triumfu stačí Rogličovi prísť v nedeľu do cieľa v Madride.
28. október 2020, 16:50

Zverejnili zárobky z tohtoročného Gira. Pozrite si, koľko zarobil Sagan

Slovák vyhral jednu etapu, štyrikrát bol druhý, raz si obliekol modrý dres pre lídra vrchárskej súťaže a dvakrát cyklámenový.
23. október 2020, 17:26

Skrátenú 19. etapu Giro d'Italia vyhral po úniku Čech Černý, na čele zostáva Kelderman

V Taliansku od rána nepretržite pršalo a etapa napokon odštartovala až o pol tretej v meste Abbiategrasso.
22. október 2020, 16:46

Kráľovskú etapu Giro d'Italia vyhral Hindley, novým lídrom pretekov je Kelderman

Almeida finišoval na siedmom mieste s takmer päťminútovým mankom.
21. október 2020, 16:45

V 17. etape Giro d'Italia triumfoval Austrálčan O'Connor, Almeida ubránil ružový dres

Demareov náskok pred Saganom zostal rovnaký.
20. október 2020, 17:29

Giro d'Italia: Tratnik po dlhom úniku vyhral 16. etapu, Demare si udržal náskok pred Saganom

Líder pretekov Almeida z Deceunincku QuickStep prišiel do cieľa trinásť minút za víťazom, no v boji o ružový dres si polepšil.
16. október 2020, 16:31

Diego Ulissi zvíťazil v 13. etape Giro d’Italia, Sagan na 24. mieste

V poradí 13. etapa pretekov merala 192 kilometrov.
15. október 2020, 17:10

Giro d'Italia: Narvaez po úniku vyhral 12.etapu, Peter Sagan šetril sily

Pelotón sa po štarte držal pohromade asi tridsať kilometrov. Potom sa odhodlalo do úniku trinásť pretekárov.
14. október 2020, 16:42

Sagan zaostáva za Francúzom v bodovacej súťaži už o 36 bodov.
13. október 2020, 16:11

Neskutočný výkon Sagana! Po individuálnom úniku vyhral svoju prvú etapu na Giro d'Italia

Za víťazstvo dostal ďalších 25 bodov do súťaže o cyklámenový dres, v ktorej stráca na Demarea už iba 20 bodov.