05. október 2021, 14:55

VIDEO Najpamätnejšie preteky Sagana v drese Bory: Najdlhší únik, zlatý hetrik a dobytie pekla

Posledné víťazstvo v drese nemeckého tímu zaknihoval na domacej pôde.
03. október 2021, 17:49

"Peklo severu" vyhral Talian Sonny Colbrelli. Peter Sagan spadol a do cieľa prišiel na 56. mieste

Víťaz na druhé miesto odsunul Belgičana Floriana Vermeerscha (Lotto Soudal), tretí finišoval Holanďan Mathieu Van der Poel (Alpecin).
24. september 2021, 13:07

Junior Svrček na MS potvrdil svoje kvality. V pretekoch s hromadným štartom bojoval o medailu

Majtrom sveta sa stal Nór Per Strand Hagenes.
22. september 2021, 14:59

Talentovaný Slovák, ktorý vyhral 15 pretekov, prestúpil do najlepšieho cyklistického tímu sveta

Svrček bude v úvode nasledujúcej sezóny jazdiť za taliansky tím Biesse Carrera Continental, ktorý sa venuje pretekárom do 23 rokov.
19. september 2021, 15:04

Sagan vyhral preteky Okolo Slovenska, v záverečnej etape bol druhý

Na trati z Trenčianskych Teplíc do Trnavy zvíťazil Itamar Einhorn z Izraela (Israel Start-Up Nation), tretí bol Holanďan Cees Bol (DSM).
18. september 2021, 16:51

Okolo Slovenska: Sagan tretí v 3. etape a má žltý aj zelený dres, vyhral Halvorsen

Druhý skončil Austrálčan Kaden Groves (BikeExchange).
17. september 2021, 18:10

P. Sagan druhý v 2. etape Okolo Slovenska, vyhral Steimle

Správu budeme aktualizovať.
16. september 2021, 17:33

Peter Sagan druhý v 1. etape Okolo Slovenska, vyhral Hodeg

Tretí finišoval Juhoafričan Reinardt Janse van Rensburg (Qhubeka NextHash).
15. september 2021, 19:01

Prológ Okolo Slovenska vyhral Groves, P. Sagan desiaty

Vo štvrtok nasleduje 2. etapa dlhá 158,4 km so štartom a cieľom v Košiciach, ktorá ponúkne tri rýchlostné a štyri horské prémie.
12. september 2021, 17:27

Majstrom Európy v cyklistike sa stal Colbrelli, Sagan preteky nedokončil

Do cieľa neprišiel ani jeden zo šiestich Slovákov.
05. september 2021, 20:49

Roglič vyhral aj 76. ročník Vuelty, triumfoval tretíkrát za sebou

V konečnej celkovej klasifikácii mal napokon pred druhým Enricom Masom priepastný náskok 4:42 min.
19. august 2021, 17:10

Ďalšia tragická smrť v slovenskej cyklistike. Počas tréningu prišiel o život juniorský reprezentant (†18)

Ide o syna bývalého slovenského reprezentanta a majstra republiky.