09. 12. 2017 10:59 | SCHILTACH/tvnoviny.sk, ml

Logo Petra Sagana bude zdobiť Saganovho šéfa do konca života. Prehral stávku

Pozrite si video, v ktorom tetovanie ukázal celému svetu.

Peter Sagan na predstavovaní nových dresov na sezónu 2018.
Peter Sagan na predstavovaní nových dresov na sezónu 2018. Foto: TASR/AP

Nemecký cyklistický tím Bora-Hansgrohe tento týždeň predstavil nové dresy na sezónu 2018. Počas prezentácie sa na pódiu dostali k slovu postupne všetci jazdci. Pozornosť pútal, samozrejme, slovenský líder tímu Peter Sagan. Okrem debaty o otcovstve prišlo aj na splácanie dlhov. Saganov šéf ukázal, že sľuby sa majú plniť.

Peter Sagana najskôr zodpovedal otázky k novonarodenému synovi Marlonovi. Pôrod bol preňho špeciálny moment a priznáva, že život sa mu odvety poriadne zmenil, no našťastie sú všetci v poriadku a zdraví. „Oni sú doma a ja som tu. Niekto musí pracovať," zavtipkoval trojnásobný majster sveta. V podobnom duchu zareagoval aj na otázku, aký je Peter Sagan otec. „Cestovateľ, " odvetil.

Sagan odpovedá ročne na stovky novinárskych otázok, pričom viaceré sa často opakujú. Moderátor prezentácie ho preto viac netrápil a ponúkol mu vymeniť si miesto. Sagan sa tak, ako moderátor, mohol kohokoľvek na pódiu čokoľvek opýtať. Po chvíli rozmýšľania sa rozhodol, že si zgustne na športovom riaditeľovi tímu Ralphovi Denkovi.

Sagan totiž so svojim šéfom uzatvoril pred majstrovstvami sveta stávku. Ak ich Peťo vyhrá, Denk si nechá na nohu vytetovať Saganove logo. Denk ukázal, že slovo chlapa je sväté a sľub splnil. Na prezentácii tímu ukázal, ako bude Peter Sagan do konca života zdobiť jeho telo.

Časť prezentácie, v ktorej vystupuje Peter Sagan, nájdete v poslednej časti tohto videa:


Komentáre ( 0)