18. 06. 2021 14:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Najštýlovejší slovenský športovec? Hamšík so Škrtelom majú konkurenciu

Experimenty s vlasmi aj outfitmi mu nie sú cudzie.

Miloš Lačný
Miloš Lačný Foto: Instagram/lacko_oficial

Väčšina slovenských futbalistov, ktorí pôsobili aj v zahraničných kluboch, sú známi tým, že sledujú módne trendy, obliekajú sa extravagantne, ich telo zdobia tetovania a experimentom sa nevyhýbajú ani v oblasti účesov. Marek Hamšík je preslávený svojím neodmysliteľným čírom, holduje módnym značkám a podobne ako jeho kolegovia sa vždy na verejnosti objavujú tip top upravení a v štýlových módnych kúskoch.

Teraz však chlapcom rastie konkurencia. Futbalový útočník Miloš Lačný sa okrem futbalu taktiež vyzná aj v móde a za chlapcami rozhodne nezaostáva. Dôkazom toho je aj outfit, aký zvolil na dôležitú chvíľu. Miloš totiž opäť mení dres. Po tom, ako v novembri minulého roka posilnil ŠKF Sereď, sa tento skúsený zakončovateľ presúva do kádra ďalšieho účastníka Fortuna ligy - FK Pohronie.

Tridsaťtriročný rodák z Levoče sa môže pýšiť naozaj zaujímavou kariérou. Na domácich trávnikoch si obliekal dresy Ružomberku, Slovana, Žiliny a Serede. Široké je však aj portfólio jeho zahraničných angažmánov - postupne si skúsil súťaže v Česku, Škótsku, Bielorusku, v Kazachstane, ale aj v Poľsku či v Gruzínsku a v exotickej Juhoafrickej republike.

Miloš si na významnú chvíľu obliekol štýlový oblek

Zdroj: Facebook/Fortuna liga

Miloš sa nebojí experimentovať ani s účesmi

Zdroj: Instagram/lacko_oficial

Zdroj: Instagram/lacko_oficial

Komentáre ( 0)