09. 09. 2021 18:00 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Talkshow V polčase: Záver prestupového obdobia bol poriadne horúci. Dunajská Streda ulovila veľkú rybu

Moderátor Marián Tomčák s expertom Martinom Mikuličom v úvode relácie preberali uplynulú reprezentačnú prestávku.

V polčase.
V polčase. Foto: Reprofoto: tvnoviny.sk

Po reprezentačnej prestávke pokračuje Fortuna liga zápasmi 7. kola. O nich, ale aj o transferoch, ktorých bolo v závere prestupového termínu naozaj dosť, sme sa zhovárali v talkshow V polčase.

Moderátor Marián Tomčák s expertom Martinom Mikuličom v úvode relácie preberali uplynulú reprezentačnú prestávku, počas ktorej na svoje stretnutia nastúpila ako seniorská reprezentácia, tak aj výber do 21 rokov.

V rámci našej najvyššej súťaže medzitým rezonoval záver prestupového obdobia, počas ktorého prišli do súťaže zhruba dve desiatky nových tvárí.

Okrem Slovana Bratislava sa v posledných momentoch prestupového obdobia činili aj v Trnave, Seredi či Dunajskej Strede. Práve posledný menovaný klub ohúril veľkou rybou, aká nemá v našich zemepisných šírkach obdobu.

V rámci príchodov zaujala aj Senica, ktorá do svojich radov získala „Messiho“. Ten doslova opantal sociálne siete a vyniesol Záhorákom prvenstvo v počte sledovateľov na Instagrame.

V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Výnimočný víkend čaká hrajúcu legendu Igora Žofčáka. Kapitán Michaloviec totiž nastúpi na jubilejný zápas v najvyššej slovenskej súťaži.

V závere relácie sa dvojica bližšie pozrela na program najbližšieho kola, ktorý okrem iných ponúkne aj duel vicemajstra proti šampiónovi. Expert Martin Mikulič však vyzdvihol aj ďalší zápas.

Nielen to, ktorý to je, sa dozviete v najnovšom vydaní relácie V polčase. Jeho verziu nájdete TU: